Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за инцидент при Фабия 2


dimonio

Recommended Posts

Здравейте,Колеги знам че сте много по знаещи и можещи от 90 процента от майсторите в България,затова искам да споделя с вас проблем и да помоля за съвет,днес за да избегна челен удар се наложи да избягам рязко в дясно и за мои лош късмет имаше много висок бордюр върху които качих предната дясна гума,чу се удар и пукане на пластмаса,после след инцидента разгледах колата ,нямаше счупено по маската ,бронята или под калниците,свалих таза джантата разгледах не се е изкривила,искам да ви питам възможно ли е да е станал проблем по предницата,може ли да съм разбил нещо........Ще съм ви благодарен ако някои сподели мнение по въпроса.............Благодаря ви ,и много и безаварийни километри ви пожелавам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини на реглаж задължително да ти кажат дали си изкривил нещо. Не се притеснявай, ако нищо не пука, скърца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото може да си поразиш гумите (т.е. да ги износиш на една страна), ако има нещо криво. Аз бих проверил, все пак това е сериозен удар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се на стенд, с гледане трудно ще се види нещо (трябва да завива сама колата за да е видимо).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стенд за преглед ли да отида,идея за някоя добра фирма...

Да

На коматевския възел/посока Коматево/, минаваш под моста и веднага правиш десен, за да се качиш горе с/у у-ще "Елин Пелин"/посока гарата/. На самия завой има стенд Преден мост. Човека е много свестен, майстор е!

И не взема скъпо. Към 15лв. за диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 години по-късно...

Dimonio, можеш ли да споделиш развръзката?

 

И аз скоро имах същият инцидент.

И резултата беше същия, но джантата беше осезаемо изкривена.

 

За момента нямам други симптоми.

 

При първа възможност ще посетя сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.