Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питанка за маршрут


Camara

Recommended Posts

Някой случайно или не съвсем скоро да е минавал пътя Панагюрище - Златица? Проходим ли е или да търся обходни маршрути?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! И аз имам подозрения, че не е особено добър тоя път. Вероятно ще се вслушам в съвета ти макар да идва малко отклонение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години Златица-Панагюрище - дупки да кажеш е малко - буквално по 50 санта че и отгоре по цялата ширина.

Карането беше с по-малко от 5-10 км/ч.

Бях на път да се върна, но упорствах.

Чух, че бил пооправян - но колко е вярно - скоро нямам намерение да минавма оттам.

Ако нямаш сигурен източник - заобиколи както казват по-горе?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи, какво ще правиш там? Иначе миналата година пътя през Вакарел беше ОК! 90% хубав и тук-там дупки по усойните места преди Кулата. Аз почти винаги минавам от там - много е спокойно и приятно за каране! Отварям джамовете и покрива и пускам някоя готина музика. Да кажеш от къде си минал и как е smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка минах по пътя Стрелча - Копривщица и свърнах по Подбалканската към Златица, както ме посъветва колегата за което пак му благодаря. Пътят наистина се оказа доста поносим за нашите стандарти за планински пътища и много спокоен с готини гледки. Бих го препоръчал в другата секция "интересни маршрути".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.