Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бръм


nopain

Recommended Posts

Клипът е за водолазния форум, но понеже участва и Принцеса Октавиана, няма как да не ви го прожектирам :))) Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! Къде е това симпатично местенце с тези готини, цветни рибки? Казвай, че да взимам плавниците докато топличко още! И с какво снимаш - апарат или камера?

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо... еее... Ооооо... Яко^2! Къде е това местенце? Май ще трябва да се види. Със сигурност е извън българско?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви харесва :) Компилация е. Има Средиземно, Егейско и Червено море, съответно Гърция, Испания и Египет. Снимам с Канон с подводна кутия. Ако има водолазещи колеги или любители на морето и фри дайва въобще, пишете, не жалете, споделяйте :))) Save the ocean! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, колко невероятен е подводният свят, а ние как го замърсяваме с кутийки от Спрайт - похвално, че я взе онази кутийка. Ама по едно време на клипчето се показа и някаква автомобилна (или по-скоро камионна) гума, нея измъкна ли я или я остави? smile001 Страхотно клипче, браво, Иво! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вадя всичко, като не съм с екипировка :) Често излизам като елха от водата... Всякакви кенчета, бутилки и пликове висят от мен :D Гумата също я извадих, но след 10 минути намерих още три. Някой е намерил интересна схема за подмяна ](*,) Поздрави, Явка! Стягай се и звънкай за бири и ракии! :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя, тази гума си се беше сраснала лекичко с подводния свят. И да я беше оставил - нямаше да е проблем. Вярно, не гуми, но стари кораби примерно се потопяват с цел да станат гръбнак на бъдещ коралов риф или просто дом на различни морски обитатели, но това е друга тема.

Филмчето е страхотно :) Аз не снимам докато се гмуркам, понеже съм забелязал, че пропускам адски много неща покрай съсредоточаването ми в техниката и това, което се намира САМО пред нея. За това - само гледам и...гъбясвам. Плавниците, маската и шнорхела са в колата в момента, тък като следва Йонийско море тези дни. След Егейско море, Карибско море и разни специализирани паркове с удивителен подводен живот, имам намерение да посетя скоро и Червено море, което се оказа май-май, най-доброто място за такива приключения.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZloQQ, имаш представа как изглежда багажник на Октавия, нали? Е, само плавници имам вътре :lol: Човече, защо не казваш, че си от моите?! :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.