Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиa Седан 2004 1.4 TDI диаметър на колони?


Vurdebrud

Recommended Posts

Искам да си сложа някакви такива, задните са много изпращели вече :D Някой има ли представа какъв е диаметъра на предните и на задните колони?

Наглед има в предните врати място за пищялки до огледалата и долу на вратите за още едни.

На задните врати не съм сигурен как стоят нещата, но на кората над багажника има място за още две стандартно, но си нямам идея за размерите.

 

Някой има ли представа? Потърсих из мрежата и също тук, надявам се да не дублирам тема, но не се справих с намирането.

 

Хелп?

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

165 мм / 16.5 см са колоните. Пищялките на вратите мисля, че са 15 мм/1.5 см или 20 мм/2.0 см

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много. Това предполагам е размера на задните? Или сa един размер и отпред и отзад?

Един размер са, мисля, но ако греша, да ме поправят колегите. Слагал съм само задни, че за предни си ползвам фабричните. Но мисля, че би трябвало да са еднакви по големина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кола която не седи в гараж колони на задната кора за мен е безсмислено колега, през лятото като стои на слънце и става през деня 6о градуса вътре ше ти изпече говорителите и язък и за тях и за труда ти :) все пак ти сам си преценяваш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.