Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с iPhone


NightSpirit

Recommended Posts

Здравейте,

 

отскоро се появи странен проблем с айфона. Като го ползвам малко повече време (интернет, дълги разговори) доста се нагрява цялия корпус. В следствие на това се появява едно жълтеникаво петно от едната страна на екрана. Горе долу точно където влиза сим картата (за iPhone 4 става въпрос). Малко кръгло петно, което се вижда само като фона отзад е жълт. Иначе всичко си работи нормално. Като го оставя изстива и петното изчезва. Какво може да е? По принцип имам абсолютно нулева вяра на нашенските "сервиви" и по ред причини ще си ползвам гаранцията само в краен случай. Притеснението ми е да не вземе да изгори нещо нацяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пусни някоя снимка да видим къде точно е , по края ли или не !

Възможностите са 2 .

1. Проблем на панела

2. В следствие на топлината нещо да притиска панела отзад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам довечера да го щракна с апарата. Не знам дали ще се види ясно. Просто на екрана се появява една жълтеникава мъглявина. Дори не ми пречи кой знае колко (е дразни си малко), но да не вземе да сдипли нацяло, че без телефон лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бе , трябва да те дразни и още как !!! Аз за една такава мъглявина с размер на топчица на карфица си смених 3D панела на TV-то. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дразни, ама аз като го нося в глобул няма да ми дадат нов, а ще го вземат за "ремонт". После поне месец ще съм без телефон, ще го ръчкат някакви пълни негодници, които не знаят какво прявят. Да не говорим, че може да си харесат някоя част и да не говорим, че имам лична информация, която не искам да предоставям насам натам. Затова казвам, че "сервиз" ми е краен вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тео, ако като вариант ти остане само сервиз, се обърни към Васко, колегата vasilisa, може да го намериш на телефон 0878822277, GSM сервиза му е в Младост, до последната Метростанция, но имай предвид, че е в отпуска до края на седмицата. Иначе няма проблем с мобилен телефон, който той да не е разрешил.

 

Поздрави.

 

edit: Нещо по въпроса: http://gizmodo.com/5571986/apple-suppor ... ufacturing

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "NightSpirit" - Този проблем е вече добре известен и трябва да ТИ го сменят с нов по Гаранция..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не съм само аз. Явно ще трябва да го нося в Глобул. Точно същото като на снимките е и то като загрее както пише в тия линкове. Ако ги заменят ще трябва да го нося. Не знам къде, дали в Глобул, дали в Германос...

 

Мерси за тех съпорта smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за сведение шурята си купи айфон 4 и както говори по точно телефона почна да звъни и не спря последва яко загряване и после се самозапали такъв боклук не сам виждал smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.