Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив, 21 септември, Tarja ?


gogata

Recommended Posts

Дали има съфорумници, които смятат да ходят да гледат Таря на 21 септември в Античния театър? Вече има един потвърдил, но се чудех дали по-голяма агитка не можем да заформим? :-k Поздрави!

 

П.П. Ако не сте си купили билети, още имате известен шанс - днес са пуснали допълнително 500 билета. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,нали ти казах преди,че тая пача само ти си я чувал!

smile091 smile001

Когато нямаш нищо за казване не е ли по-добре да си замълчиш? :-k smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,нали ти казах преди,че тая пача само ти си я чувал!

smile091 smile001

 

 

Много си е готина мацката и много хора и се кефят, както и аз smile035 обаче Гога ще съм на работа и няма как!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,нали ти казах преди,че тая пача само ти си я чувал!

smile091 smile001

 

 

Много си е готина мацката и много хора и се кефят, както и аз smile035 обаче Гога ще съм на работа и няма как!

 

+1. И аз така :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,нали ти казах преди,че тая пача само ти си я чувал!

smile091 smile001

 

 

Много си е готина мацката и много хора и се кефят, както и аз smile035 обаче Гога ще съм на работа и няма как!

 

Някой ходи ли да я гледа на дамската вечер в Каварна 2010 год.

Искам да Ви кажа, че за 45 мин от неин върл фен стигнах до там, че не искам да я чуя повече. Е..ти лиглага!

То момето може да е славей, ама такава мания за величие я е разтресло...

Няма да си подложа нервите на подобен тормоз отново, че и пари за билет и път да дам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, аз просто питах дали някой ще ходи... Нищо повече :!: Айде стига спам! smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ви подбарам сите с голямата сопа може ли или не може?!? :smt0344 И VALDO точно така да говори smile011 Дума да не съм чул срещу Таря!

 

owner, какво точно не ти хареса с Каварна? Аз бях и освен, че се разбих от кеф забелязах, че цялата публика я прие страшно добре (както и Доро). Не случайно идва за пореден път и не случайно това, което ще направи тук на 21.09 няма да го прави никаде другаде. Просто публиката я харесва и става уникално шоу. И това не е случайно.

 

Гогич, знаеш, че за Таря и Сабатон няма да останеш без компания smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мина, малко остана. Който няма да дойде отсега може да съжалява жестоко. Гогич, като стигна Филибето ще ти звънна там да се намерим. Сори, че няма да пътуваме заедно, но не знам кога ще се измъкна, а и не знам дали ще мога да поддържам дизеловото темпо на магистралата :mrgreen:

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и не знам дали ще мога да поддържам дизеловото темпо на магистралата :mrgreen:

s_flag

 

Хахахаха, нямаш грижи. Звънни като си там. Започват да пускат публиката в 18ч, което значи, че ние ще зависнем пред театъра около час преди това. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече имам билет за януари! Кой идва?!? smile001 \:D/ smile001

Ха познай кои още смятат да дойдат smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мммм само за Цвети се сещам.. и друг ли някой ще идва?

 

Цвети е ясна. Със сигурност ще има и хора от другия форум(този в подписа ми) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях на 21 септември в Пловдив и ходих в античния театър на Таря. Възхитен съм от изпълненията и . Публиката също беше на ниво и дълго я аплодира. Спектакълът беше супер .Само дето малко се намокрихме от дъжда , но това беше за охлаждане на страстите.Ето и няколко снимки .

post-6520-138453334543_thumb.jpg

post-6520-138453334571_thumb.jpg

post-6520-138453334576_thumb.jpg

post-6520-138453334579_thumb.jpg

post-6520-138453334581_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.