Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Една интересна статистика от англия


lorddigital

Recommended Posts

Разпределена по години за всички модели и модификации на Рапид ,от 120 до бендиксовия 136 RiC. Излиза ,че там са останали за цялата страна под 50 броя ,от около 10 000 офицялно регистрирани рапида през 1994-та.

 

link: http://howmanyleft.co.uk/?q=Skoda+Rapid

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...
моята е една от малкото останали ха ха

имам оферти за 3000 лири за нея но никога не бих я продал s_flag

За 3 бона в паунди веднага го давам моя, стига да не държат да е с дясна дирекция :mrgreen: /ако го уредиш ще има и за теб далавера, разбира се ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е една от малкото останали ха ха

имам оферти за 3000 лири за нея но никога не бих я продал s_flag

 

Брях, брях, беей,.....шъ са радвам да съ запузнаем , визиунално ....с МПСто , да ма прощаваш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, да не си взел дясната дирекция от оная английската 130-ка на Сашо от Брегалница, дето вече ти е комшия? Той шкодата я продаде преди години, но като го знам, че пази всякакви боклуци нищо чудно да е още у него дирекцията. Това ще е голям майтап - всички сменят с лява, ние да направим обратното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

малък ъпдейт

купих си днес много запазена 105л в България.

сега издирвам дясна дирекция(90 процента я намерих тук в Англия)

догодина ще си я докарам и регистрирам в ЮК и ще съм горд собственик на 105 и рапид smile048

близо 2 години се занимавах с vw(3 голфа,3 пасата и лупо) но пак се вкарах в някакви филми сега и така пак шкода

снимки на рапида има тук

http://s1190.photobucket.com/albums/z451/icito/

my toys

22042010001.jpg

02042010002-1.jpg

26032010002.jpg

02042010.jpg

10102009.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познаваш ли Роб Норман? smile092 Рапидът е страшен! В Пловдив съм виждал един с десен волан, преди няколко месеца във В.Търново изскочи още един, пак десняк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Много ми е жал, че ще изведеш една от шкодите извън БГ, но не мога да не си го призная. Тук вече никой не ги уважава. Търси интериор/екстериор от 120LSE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра оптика има рапида ти колега, но със сивите джанти ми харесва повече. Мисля, че знам кой в София може да има дясна дирекция от Естел, защото преди години направи точно обратната интервенция... та ако имаш път насам пиши да те свържа с него. Знам и за още един Рапид с дясна дирекция в гр. Девин, но от доста отдавна не е в движение и е за тотална реставрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е Рапид-а, Браво !

Сините джанти са уникални, ако решиш да ги махаш, казвай имам роднини в Англия Ще ги отнеса веднага :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Познаваш ли Роб Норман? smile092 Рапидът е страшен! В Пловдив съм виждал един с десен волан, преди няколко месеца във В.Търново изскочи още един, пак десняк.

лично маи не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е Рапид-а, Браво !

Сините джанти са уникални, ако решиш да ги махаш, казвай имам роднини в Англия Ще ги отнеса веднага :)

 

Поздрави

мога да ги докарам като се прибирам за събора 2013

с 4 семислик гуми са smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.