Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с коляно мотовилковия механизъм


Nasko1

Recommended Posts

Здравейте колеги при смяна на веригата и зъбчатките ,след поставяне на капака на ангренажа, поставих ремъчната шайба на коляновия вал, затегнах я с болта който минава през нея,двигателя затегна не се върти.Като разхлабя болта коляновия вал се завърта,затегна ли болта мотора затяга.Имали някаква фтулка на болта който минава през шайбата или е само болт.Ако някой има схема на коляно мотовилковия механизъм за шкода фелиция 1.3 кърборатор от 98г. да я прати.гледах схема от книгата за шкода 1000мб,там дават, че на болта който минава през шайбата трябва да има някаква фтулка.При мен няма такава фтулка или при разглобяването сме я загубили.Благодаря предварително,ако може някой да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад зъбното колело на веригата има аксиален лагер , който предполагам си пропуснал да сложиш или не си го поставил в пасвателните легла на блока (поне така си мисля аз) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се оказа ?

Не мислиш ли , че след месец няма някой друг да се окаже в твоето положение ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.