Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Километраж на фелиция


hdd

Recommended Posts

въпроса ми е,някой разглобявал ли е километража(часовника) на фелиция.Щото имам разни подозрения,че стрелката не може да се вади :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелката може да се вади , но трябва да се свали редуктора ( ако това е възможно както при Фаворита ) , след което блокираш оста и завърташ леко стрелката и ще се освободи , но това е ако може да се разглоби редуктора .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм разглобявал цялото табло, махат се всички стрелки на уредите. Правил съм това упражнение няколко пъти и всички уреди си работят без отклонения. Внимавай на да счупиш нещо, стрелките излизат трудно първият път. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелките аз ги махам като подпъхна две отверчици под стрелаката съответно от двете страни на оста и едновременно дърпам нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

И аз така пробвах веднъж и поломих плаката на километража и от тогаз си го разглобявам , ама това все пак е VDO , а не PAL .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ... на Фаворита около стрелката и цифрите плаката не е подплатена с нищо и за това се скъса .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с отвертки не съм се мъчил,ама ме е страх да не счупя нещо.Нали нищо не се разглобява, само се дърпа!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги извадих по този начинpost-3923-138453331811_thumb.jpg Първо си отбележи старото показание на стрелките, за да съвпадат по-късно при поставянето им обратно. На снимката е показано със дървени щипки, защото са клиновидни и риска от нараняване на плаката е по-малък. Надявам се да съм бил полезен smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , не стане грешка , " hdd " пита за стрелката на скоростомера на Fel1,3 MPI - 2000 г. , а не за другите уреди - бензиномер или тепломер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че съм показал как се маха стрелката на нивомера на горивото не означава,че съм имал само него в предвид. Вече споменах, че съм правил това и затова опитвам да помогна. viewtopic.php?f=6&t=24420&start=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги извадих по този начин[attachment=0]5.jpg[/attachment] Първо си отбележи старото показание на стрелките, за да съвпадат по-късно при поставянето им обратно. На снимката е показано със дървени щипки, защото са клиновидни и риска от нараняване на плаката е по-малък. Надявам се да съм бил полезен smile159

благодарско ... днес ще се пробвам smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.