Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София, Бонсови поляни, Бира/Скара V6.1 - 11.09.2011г.


ID A

Recommended Posts

Вярно, че сте много работливи ама няма ли малко снимки да покажете smile035

 

Бе чаках аз вещите в занаята да пуснат нещо, ама няма да дочакам явно!

Малко пощраках, преди да се омажа с разни специалитети и ето резултата - тук - таме даже с коментар: Фото :lol:

 

Има снимки, разбира се, доволно количество при това, ама що да не почакате малко, та после да ви е по-сладко..... :mrgreen: Аз така на Ицо шишовете от първото зареждане на скарата оня ден как ги чакааах......едвам издържах да ги махне от огъня и още докато бяха врели-щвърчащи им се озъбих. :mrgreen: Срещата беше страхотна, съжалявам, че не се събрахме повече хора, благодаря на всички колеги, които уважиха сбора и със вкусни мръвки, майсторски мезета, свежи салати, сладка приказка, яко карти и много смях направиха деня прекрасен. Ето още фотоматериал:

 

Бира/Скара V6.1 - 11.09.2011г.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че Пепи ми звънна та се появихме по някое време и от горе на всичко ме посрещна със специални шишчета за мезе с бирата.

Поредната хубава среща  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо,браво за снимките.Достоен наследник на главния фотограф!Добър си и в снимането и в белота! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо,браво за снимките.Достоен наследник на главния фотограф!Добър си и в снимането и в белота! :mrgreen:

Ники, никой не може да се сравнява с най-главният ни фотограф, майстор на шишчета и подобрител на 3в1 - та :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън, Ивчо, сега да не издадеш рецептата за топлата напитка, още не съм я патентовал. :mrgreen: Ти единствен, освен Ирина, си опитвал кафето, направено по този начин, радвам се, че ти е харесало.

 

По темата - отново си прекарах страхотно с един куп невероятни хора, smile126 благодаря ви за незабравимия и весел ден, smile027 надявам се и през октомври да има слънчеви дни и пак да идем на поляната, под дървото, да направим пушек и гюрутлия. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше прекрасно!

Благодаря на добрите другарчета, дето ме оведомиха за сбирката!

Релаксирах перфектно!Прекарах страхотно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй само софиянци и римляни могат тъй да се натъпчат с благинки и след това да се изтегнат блажено под сянката ни лук яли , ни лук мирисали. :mrgreen:

Направо ви завиждам за сбирката и приятно прекарания ден. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй само софиянци и римляни могат тъй да се натъпчат с благинки и след това да се изтегнат блажено под сянката ни лук яли , ни лук мирисали. :mrgreen:

smile021 Ко рече за лука?

024992058.jpg?r=0

 

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.