Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не ходете в - псевдосервиза на ул."Панагюрище" 37 - София!!!


ARomeo

Recommended Posts

Здравейте,

Регистрирах се тук, за да ви предпазя от един сервиз в София, намиращ се на "ПАНАГЮРИЩЕ" 37 СОФИЯ!!!

Ще обясна защо - ремонтирах си там колата (двигател - сегменти, гумички, и т.н.) преди две години, като уж обещаха, че са добри, а и мой приятел работи там. След ремонта колата започна да пуши и да харчи по 1.5 литра масло на 1000км. Казаха ми, че било нормално. Да ама след 15000км. тя си продължаваше. Попитах ги какво става, а те ми отговориха, че колата ми била за основен ремонт на блока и т.н. Вчера разглобих колата - Алфа156 1.8TS 16V 2001г. в друг сервиз и ще ви кажа какво заварихме с приятелите - от 16 гумички на клапаните 15 бяха изпаднали. Ключовете на сегментите и на 4-те цилиндъра бяха В ЕДНА ЛИНИЯ!!! Клапаните не бяха напасвани като хората - и леглата и клапаните бяха лъскави. Човекът, дето сглобяваше двигателя, Максим (баш "майсторът"), беше натягал всичко на ръка, без динамометричен ключ. Едвам отвихме болтовете на главата, на биелните лагери, на разпределителните валове... Ужас!!! А самият той казваше, че ръката му била динамометричен ключ. Бях занесъл чисто нови ремъци DAYCO. Сега ремъците бяха с други надписи и дърти на кокъл. Гарнитурата на главата беше старата, но залепена със силикон. Новата, дето я бях занесъл - приватизирана явно.

Та не ходете там !!! Телефонът им е 9311179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, абе тоя сервиз няма ли шефове? Правиш снимки и със старите ремъци и гарнитури отиваш при тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез плачат за як скандал (разбирай СОПА) и камери (може и скрити) и ефирно време... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез плачат за як скандал (разбирай СОПА) и камери (може и скрити) и ефирно време... smile175

Не съм привърженик на боя. По-добре всички да разберат що за стока са и никой да не им стъпва. А все някога някой ще ги претрепа ... то си е ясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез плачат за як скандал (разбирай СОПА) и камери (може и скрити) и ефирно време... smile175

Не съм привърженик на боя. По-добре всички да разберат що за стока са и никой да не им стъпва. А все някога някой ще ги претрепа ... то си е ясно

 

И аз като цяло не съм. Написах го просто ей така, образно. Иначе съм спокоен човек, ама ако така ми се подиграват не е изключено да изригна. Имам предвид разко повишаване на децибелите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.