Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

HELP!!!!!!!


radulass

Recommended Posts

ЗДР. Искам да питам за една лампичка която ми светна прилича на маслионка и червена един приятел каза че при него това било за антифриза пак маслото му било нещо дрги при мен само за маслото ли са отнася

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниско налягане на маслото. Причини:

 

1.Некачествено масло

2.Развален датчик за налягане

3.Запушен филтър

4.Износване на лагери

 

Провери нещата в този ред. Някакви странични ефекти забеляза ли? Например чукане на двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за фабiq 1 лампичката до тази за аколоматора в ляво доло като маслионка изглежда

УжасТ!!! Едно изречение, а толкова много грешки. Пич, вземи се научи да пишеш правилно, по този начин ще покажеш уважение към тези които те четат.

 

По темата - Може да се дължи на ниско ниво на маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано състоянието на Фабията не е като писането ти, radulass!

Сори за оф-топика....но не се сдържах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами маслото е total quartz 9000 5 w 40 best performanrnces synthetic туй пише на кутията погледнах течове невиждам можеби датчика да е щото и маслото е на горна граница поне теи ми показва по щеката хмм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами маслото е total quartz 9000 5 w 40 best performanrnces synthetic туй пише на кутията погледнах течове невиждам можеби датчика да е щото и маслото е на горна граница поне теи ми показва по щеката хмм

С какъв двигател си и колко масло си налял? Да не си я нахакал до горе и да не смогва помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами със 1.4 мпи 75кончета, ама не е от туй. на щеката за малсото ми показва, че е съвсем малко на мах които е одбелязан на щеката. съмнява space ме датчика. някав теч виждам там. сълзи леко, може space би не е сменян от как е купена колата, демек 10г и вече е здал багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или почтни да пишеш грамотно и да не обиждаш колегите или си намери друг форум! Грамотното писане е първа стъпка да покажеш уважение към останалите пишещи във форума!

 

Смятай този пост за последно предупреждение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.