Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Готова е за нови подвизи.Не карайте дълго когато ви губи вода....втори цилиндър е повлякъл!

post-2454-13845334243_thumb.jpg

post-2454-138453342434_thumb.jpg

post-2454-138453342437_thumb.jpg

post-2454-138453342439_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

+1 :smt017 и от мен днес отидох да се запозная с тези момчета smile152

Е не бях виждал такъв сервиз то чисто,подредено обясняват ми разни работи аз само кимам-нали нищо не разбирам ама за кво ми е да разбирам нали вече знам каде се намират и имам телефона на Самуил- повече никога НЯМА ДА ОТИДА.... ................. в друг сервиз smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като заговорихме за V125 хайде и аз да се похваля или по точно да съм поредния похвалил Günter Service Варна

След направената диагностика бе поставена и диагнозата - 2ри цилиндър ](*,)

Последва операция "пълна промяна"

post-4124-138453344435_thumb.jpg

post-4124-138453344472_thumb.jpg

post-4124-138453344475_thumb.jpg

post-4124-138453344478_thumb.jpg

post-4124-138453344481_thumb.jpg

smile152

За кой ли път огромни благодарности за Сами и Васко smile126 и пак повод за черпене smile027 за перфектно свършената работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная от къде да започна :) ... Посещавам форума последните 2-3 години, но както мнозина дори не се регистрирах - до днес. По стечения на обстоятелствата скоро се сдобих с О1/2002/1.9tdi(110) и както се досещате започнаха проблемите с намирането на сервиз в София (бях препращан къде ли не за консултации, диагностики и т.н.), но ми писна и по стечения на обстоятелствата "скокнах" до Варна-благодарение на коментарите във форума.

Вниманието което получих от Самуил и Васил могат да оценят само хора които са посетили сервиза! Бях посрещнат, колата я оставих и след 3 дни беше готова - изминах 900км. за 2 дни и все едно карам друг автомобил, а проблемите бяха доста: турбото го нямаше никак :( - диагностика, консултация, ремонт и сега "летя" :)(при други обстоятелства "майстори" в София ме съветваха - нова турбина или рециклирана); предни дискове и накладки - сменени; масло на скоростна кутия - сменено; козметични и други си мой забележки - отстранени... Труда който вложиха бе остойностен от тях направо символично!

За всеки по-важен проблем ще посещавам само тези момчета - въпреки разстоянието (спестените нерви, време и средства си заслужават) !

 

П.П.: сервиза има само два недостатъка: 1/ не е в София; 2/не работи 24/7 :D . Благодаря Ви момчета smile126!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.: сервиза има само два недостатъка: 1/ не е в София; 2/не работи 24/7 :D . Благодаря Ви момчета smile126!!!

 

Ще прощаваш колега, ама това не го смятам за недостатъци. Не може всичко хубаво да го искате при вас "в София" smile004 , и за работното време - вярно че сигурно всеки 2-ри(да не кажа 1-ви) си мечтае за същото, ама Сами и Васко трябва да си почиват от време на време!!!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

+1 точка и от мен за сервиза на Самуил. Фабия 1.4 2001 г. 60 к.с. шкода двигател. 2 месеца след покупка открих загуба на антифриз и някои други по-малки проблеми. Поразрових се във форума - и ето че посетих Самуил. Какво да кажа - бързо,чисто, коректно - смяна гарнитура, пръстени, масла, антифриз засега. След време наред са биалетки и други по-малки неща.

 

Поздрави,

Иван със синята Фабия :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееех , как ми се прескача до Варна да ми бутнат тва-онова.... ](*,)

Плана е следния:

-оставяш колата при Сами.

-отиваме на моето СПА центърче (което Сами не харесва) и се киснем в басейна до като ни омръзне.

-след това хапваме някъде.

Резултат:

-колата е професионално обслужена

-ти си се подмладил с 5г.

-и вече си мислиш кога пак ще можеш да дойдеш във Варна! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееех , как ми се прескача до Варна да ми бутнат тва-онова.... ](*,)

Плана е следния:

-оставяш колата при Сами.

-отиваме на моето СПА центърче (което Сами не харесва) и се киснем в басейна до като ни омръзне.

-след това хапваме някъде.

Резултат:

-колата е професионално обслужена

-ти си се подмладил с 5г.

-и вече си мислиш кога пак ще можеш да дойдеш във Варна! smile027

 

Всичко е добре, само че 1-ва точка няма как да стане smile091 , страшно много яко обичам да се въртя край майсторите и да давам акъл и ОТК !!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да кажа нещо: поради недоглеждане имах големи разправии с ремонта на Октавията и благодаря на бат Сами за напътствията, които ми даде по телефона. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,как я оставяш на бояджия бре smile004

Сигурно тогава е бил на танци някъде :lol:

Цецо , предлагам като дойде във Варна , като си остави колата направо на дискотечка.

http://bega4kata.snimka.bg/automobiles/ ... 726165.big

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

продължение от стр.8

Каквото и да кажа ще бъде малко и недостатъчно, затова...

...Огромни благодарности към Günter Service и по-специално към Самуил и Васко smile027

Изключителни професионалисти с отношение към работата си! (много рядко срещани хора: майстори-табиетлии)

Блока не е мръднал, маслото също. Ремонта е безупречен

Приехте я с репатрак, без моето присъствие.Прави ви чест :smt017

Благодаря, че я взехте в пиков за Вас момент и я направихте в най-кратки срокове smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продължение от стр.8

Каквото и да кажа ще бъде малко и недостатъчно, затова...

...Огромни благодарности към Günter Service и по-специално към Самуил и Васко smile027

Изключителни професионалисти с отношение към работата си! (много рядко срещани хора: майстори-табиетлии)

Блока не е мръднал, маслото също. Ремонта е безупречен

Приехте я с репатрак, без моето присъствие.Прави ви чест

Благодаря, че я взехте в пиков за Вас момент и я направихте в най-кратки срокове

 

Май твойта щах да прибирам с платформата дет се базиках преди време :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа макар и с малко закъснение,но просто съм много зает напоследък!

Онзи ден ми поправиха колата за отрицателно време баш като ми бяха най нужни даже ще отбележа че и разхода ми падна и всичкото това от един термостат.

На пролет пак съм при Вас да ми стегнете предницата на фабийката че се е разхлопала малко.

И като отивате към тях незабравяйте прословутия СТОП,че големи бели стават!!!!!!!!!!!! За малко и аз да се аргясам там smile021

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен за сервиза, много съм доволен от извършения ремонт, препоръчвам сервиза и на други потребители ! Весели празници !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен клиент от сервиз Günter .

Исках да отида при някой ,който наистина ще реши проблема и ще обърне нужното внимание на колата и на мен.И така започнах да търся из различни форуми доказал се сервиз и попаднах на тази тема.Най-странното е че още преди година разглеждах проекта на Самиул за шкодата и се възхищавах на ентусиазъма с който работи върху нея.И след като разбрах, че същия човек има и сервиз изобщо не се замислих къде да закарам колата.

Отидох без уговорен час , дори без да се обадя предварително ... но веднага ми обърнаха внимание и се заеха с колата.И ето вчера си я взех с добро обяснение за отстранения проблем, както и отговори на други въпроси smile152 За което благодаря smile126

Истински професионализъм и най-вече отношение към клиент.

Скоро мисля да се възползвам и от Антон,който препоръчва Самиул за боядисване и пастиране :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес беше първото обслужване на моята Octavia (откакто я карам аз). :) Както препоръчаха варненските колеги, посетих Günter Service за смяна на масло и филтри. Определено останах впечатлен и бих предпоръчал сервиза на всеки! Много добро отношение към клиента и перфектно свършена работа! Благодарности на Самуил и колегата му! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение, но ето и моето включване. Оставих Октавия-та за смяна на ангренажен ремък и масло. Оказа се, че италианецът преди мене много небрежно се е отнасял с поддръжката и имаше определени проблеми. Накрая се намери решение да се стегнат нещата.

Досега си мислех, че ми гори и масло по около литър на 5000 км., да ама се оказа, че не е точно така. Зарадва ме приятно Самуил и сега ми остава още едно посещение, за да отстраним тоя неприятен теч (на годинки ми е Октавията). Благодаря и на Васко, който много малко приказва, ама са си екип.

Не ми се навлиза в подробности, но е добре човек да си знае майстора за колата.

Ако искате да ви свършат работа това е мястото.

 

Благодаря! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Сами и Васко!

 

Спасиха ме покрай празниците. Точно между Коледа и Нова година. Предишния собственик на Октавията е ходил някъде, където са пипали по компютъра и дали от немърливост или нарочно не са сложили една малка клапичка от гоната част на кутията на компютъра (който е разположен точно по чистачките). В последствие от този отвор (около 8мм) е текло вътре мръсотия + течност от чистачки и всякакви гадости. Намокрило е платката на компютъра и без малко да даде фира. Сами и Васко го изчистиха и го запечатаха. Сега работи, дано така да си остане :)

 

@Сами, тия спрейчета дето ги взехме за чистене на платки са много специални, едни мушмороци жичкаджии ми взеха 50лв. за тях. :) Преди това един приятел (пак жичкаджия) успя да ме убеди, че не е добре да се ползва обикновен контактен спрей, трябвало нещо по-специално.... ама кой знае!?:)

 

Така че, колеги, внимавайте да не останете без клапичка на кутията на компютъра. Това е бомба със закъснител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение, но ето и моето включване. Оставих Октавия-та за смяна на ангренажен ремък и масло. Оказа се, че италианецът преди мене много небрежно се е отнасял с поддръжката и имаше определени проблеми. Накрая се намери решение да се стегнат нещата.

Досега си мислех, че ми гори и масло по около литър на 5000 км., да ама се оказа, че не е точно така. Зарадва ме приятно Самуил и сега ми остава още едно посещение, за да отстраним тоя неприятен теч (на годинки ми е Октавията). Благодаря и на Васко, който много малко приказва, ама са си екип.

Не ми се навлиза в подробности, но е добре човек да си знае майстора за колата.

Ако искате да ви свършат работа това е мястото.

 

Благодаря! =D>

При теб основния проблем е ,че си купил колата от познат,а той ти казал,че е сменян скоро ремъка ,А ТОВА НЕ Е ТАКА се оказа.Ремъка е мега стар,водната помпа се е износила толкова,че е влязла навътре в корпуса ролката и.И е стъргала в алуминия.Ремъка се е подвеждал на криво от това и се е поизял от едната страна доста.Касметлия си ,че не се е скъсал.

post-2454-138453357605_thumb.jpg

post-2454-13845335761_thumb.jpg

post-2454-138453357614_thumb.jpg

post-2454-138453357616_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа! Благодаря ти, че си направи труда да качиш снимки!

Драго ми е да чуя, че съм дошъл сравнително навреме за смяната! :D

Радвам се като един примерен потребител!

Ама то днеска както се разбра таз мойта кола и свещите доста време са изкарали!

Купувайте си Октавии! s_flag Изкарват над 200 хил. с оригиналните части! Па и ако предния собственик се е сещал да смени едно друго!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Следващият път , като идвам към Варна - задължително ще мина през сервиза!!!

Основно за да се запознаем - за ремонти надявам се да не говорим - пу,пу,пу ..... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди празниците ми се случи да ми приплъзне съединителя(време за смяна) и тъй като бях набелязал и други неща за "отремонтиране" и подмяна се обърнах към Самуил с молба да ме приеме. Той не се поколеба и ме прие, което за мен бе от изключителна важност, понеже съм наясно че мога да му се доверя напълно за предстоящия ремонт. След приемането на автомобила ми "Алфа Ромео"(ужасен за ремонти) се оказа че трябва да бъдат извършени повече дейности от уговореното, но Günter Service не се поколеба да ги отстрани. Сега съм спокоен и уверен от извършените дейности по моят автомобил.

Благодарен съм на Günter Service Варна за отношението и професионализма!

Съжалявам че ви измъчих с нестандартният си автомобил и Ви благодаря че въпреки това ме приехте.

Дори и да сте от далече качеството си заслужава всеки лев!

Здраве и повече доволни клиенти. smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.