Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

за колегата Mad___Max......за 1.8 20V пропуснал съм да напиша за този дв. цените на консумативите относно ангренажа

ангр.ремък-28лв.

ролка + обтегач-150лв. ,а само ролката без масления обтегач/ако е добре/-45лв.

ролка-128лв. /или 119лв.-до номер двигател

водна помпа-78лв.

-----------------------------------------------

пистов ремък-38лв.

ролка +обтегач-94лв. /само ролката-25лв.

 

 

Благодаря Сами, но мисля че си ми ги казал тези неща. Списъка ми остана в работните гащи и не мога да видя сега ама почти на 100% ги има. Но все пак smile126

 

P.S. : Изчаквам шефчето да кихне едни кинти (ама се замотава нещо smile150 ) и съм при теб...

че после май и дугата кола ще ви карам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

Тъй като няма снимки в нашия форум,ЧЕ И В ДРУГИТЕ!!!,как се поставя темпомат на ОК2,ще пусна малко снимки.ИНТЕРЕСНОТО тук е друго обаче,а именно как клиента /при какви условия/ изчаква да се извърши ремонта.Питието също е от сервиза :lol:

post-2454-138453320018_thumb.jpg

post-2454-138453320024_thumb.jpg

post-2454-138453320035_thumb.jpg

post-2454-138453320039_thumb.jpg

post-2454-138453320042_thumb.jpg

post-2454-138453320044_thumb.jpg

post-2454-138453320046_thumb.jpg

post-2454-138453320048_thumb.jpg

post-2454-138453320051_thumb.jpg

post-2454-138453320055_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаааа - супер обслужване ! :lol:

Сами, че то си е направо олинклузив ? smile091

 

Ооох, не спирам да се смея !

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами, и на двойката ли трябва да извеждаш кабел до ECU-то?

Фабията (старата) много ме изтормози докато го прекарам. По принцип има и в тази кутия, която си отворил, но така и не съм я отварял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така - не е справедлив живота! Клиентът на хамака под върбата, а Самуил и Васко - в тоооплия, горещ даже гараж!

А по морето тия дни се е отворило едно време....само за мързел и бира!

И аз имах удоволствието (за втори път) да посетя Гюнтер сервиз за основна профилактика и искам да благодаря на малкия, но сплотен колектив за самоотвержената борба с моята Октавия! Ей, няма по - упорито недаваща се кола! До сега каквото и където съм опитал да отвия - болт, гайка, рапидка и т.н., лесно нищо не се е дало! Та и сега така...Но пък свършиха работа момчетата!

Оказа се, че не зацапана геометрия ме вкарваше в авариен режим, а подлия актуатор, който отдавна е бил полужив...

Снимките красноречиво говорят:post-7032-138453320106_thumb.jpgpost-7032-138453320216_thumb.jpgpost-7032-138453320219_thumb.jpg

Друго решение на въпроса няма!post-7032-138453320225_thumb.jpg

Сега вече не се замисля, като я настъпя! Ходих към Каварна и по правите добруджански пътища си правих множество тестове - отлични резултати, голям кеф!

Сменени бяха всички маркучета по системата, но това като по - лесна работа я свърши Гюнтер, все пак си е парче автомонтьор:post-7032-138453320229_thumb.jpg

Та сега дишам уверено - почистени турбо пътища, нов актуатор, затапен АГР, пей сърце! А на Сами и Васко smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами, и на двойката ли трябва да извеждаш кабел до ECU-то?

Фабията (старата) много ме изтормози докато го прекарам. По принцип има и в тази кутия, която си отворил, но така и не съм я отварял.

не е до ECU-то,до жака под чистачките

на Суперб 2 се извежда до компа-което е по-лесно де,защото този жак е наврян много....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един абзац в летописите на "Günter Service Варна" :)

Първоначално епизодичния проблем със "замисляне" при запалване се превърна в постоянен.

След направения преглед, диагнозата бе поставена. Някакви гумички на незнам си какво.... :) е после го видях точно какви и къде са де, но след тяхната смяна колата пали докато помирише ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един абзац в летописите на "Günter Service Варна" :)

Първоначално епизодичния проблем със "замисляне" при запалване се превърна в постоянен.

След направения преглед, диагнозата бе поставена. Някакви гумички на незнам си какво.... :) е после го видях точно какви и къде са де, но след тяхната смяна колата пали докато помирише ключа.

Гумичките на дюзите и по-точно от гумичките дюзата на 1-ви цил.най-вече е бил проблема.Сменихме и на 4-те естествено.Обръщайте внимание като ги купувате,че имат срок на годност.

5 години 8) :!: А струват 275лв.

post-2454-13845332079_thumb.jpg

post-2454-138453320793_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път благодарности на Самуил и Васко за спешната и компетентна помощ.

Оставяш си колата и след обяд си я взимаш готова.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пълна промяна - част...поредна.

Сега вече и aз разбрах какво означава "...съвсем друга кола.." след като сложихме "PowerFlex-a.

Изключително подобрение в стабилността. Колата е като залепена за пътя. Интересното е че по твърдото

окачване поема много по добре неравностите. PowerFlex-a е голяма работа. Хиляди благодарности на Günter Service Варна

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна промяна - част...поредна.

Сега вече и aз разбрах какво означава "...съвсем друга кола.." след като сложихме "PowerFlex-a.

Изключително подобрение в стабилността. Колата е като залепена за пътя. Интересното е че по твърдото

окачване поема много по добре неравностите. PowerFlex-a е голяма работа. Хиляди благодарности на Günter Service Варна

smile126

Смея да твърдя,че пуърфлекс тампоните на задницата стабилизират колата ,в степен колкото и поставянето на айбах пружините....ако не и повече.Но комбинацията пуърфлекс-айбах е неочаквано добра smile126

ето тези три тампона трябва да се подменят само:

post-2454-138453323164_thumb.jpg

post-2454-138453323167_thumb.jpg

post-2454-13845332317_thumb.jpg

post-2454-138453323172_thumb.jpg

post-2454-138453323174_thumb.jpg

post-2454-138453323176_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:arrow: турбинната перка е повредена и разбалансирана,лопатките на геометрията са разкривени,плочката е надрана от лопатките

-трябва да се смени плочка,геометрия и ротор в случая

post-2454-138453323206_thumb.jpg

post-2454-138453323208_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един гараж, който няма нужда от реклама - многобройните +1 го показват. Искам да потвърдя, че Самуил и неговият колега не са изгубили форма и поддържат доброто техническо обслужване на възможно най-приятното ниво.

 

Закарах новопридобитата си Фабия2 за смяна шок-тампони на задни амортесьори. Направи се пълен преглед по ходовата част на канал. Поръчаха се и се доставиха най-подходящите тампони, препоръчани от Самуил според спецификата на амортесьорите. Коректно, точно и изрядно. Направи се и профилактика на вентилатора в купето.

 

Направи ми впечетление непринуденото отношение, без суперлативи и самохвалство. Честността и откритите отношения са много рядка ценност в наши дни в този бранш. При Сами не липсват.

 

Лично на мен не ми хареса къде се намира сервиза, но това не е критика, а лично мнение. Трудно се локализира този Pit-stop.

 

Успех на автомонтьорите там - истински хора! +1 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един гараж, който няма нужда от реклама - многобройните +1 го показват. Искам да потвърдя, че Самуил и неговият колега не са изгубили форма и поддържат доброто техническо обслужване на възможно най-приятното ниво.

 

Закарах новопридобитата си Фабия2 за смяна шок-тампони на задни амортесьори. Направи се пълен преглед по ходовата част на канал. Поръчаха се и се доставиха най-подходящите тампони, препоръчани от Самуил според спецификата на амортесьорите. Коректно, точно и изрядно. Направи се и профилактика на вентилатора в купето.

 

Направи ми впечетление непринуденото отношение, без суперлативи и самохвалство. Честността и откритите отношения са много рядка ценност в наши дни в този бранш. При Сами не липсват.

 

Лично на мен не ми хареса къде се намира сервиза, но това не е критика, а лично мнение. Трудно се локализира този Pit-stop.

 

Успех на автомонтьорите там - истински хора! +1 :smt017

 

Така си е!

Пожелавам на Gunter service да продължават все така.

 

п.п ....терена до ЕТ е свободен,идеално място за новия адрес на Gunter service ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм собственик на Шкода Октавия 1:) макар че съм карал доста такива фирмени автомобили - добри са. И по точно съм собственика на шкодата от последните снимки на Сами (скапаното турбо) - избрах сервиза на Сами от Вашите коментари - За което изключително БЛАГОДАРЯ на Всички. Честно казано ВЕЛИКИ са , оправиха автомобилчето ми и му вдъхнаха живот - успях те да оправите турбото - че и мойте разбиращи колеги :) си мислеха че е с ново турбо - ЕВАЛА .

Колеги - откровено казано виждал съм какви ли не сервизи - хубави , с много техника но като нямат хора който да си разбират от работата. :)

Откровено казано , бих препоръчал на всеки Günter Service Варна - няма да съжеляват, защото е важно майстора да постави вярната диагноза :) иначе Ви излиза прекалено скъпо.

 

И пак Благодаря на Сами и момчета за ремонта на автомобила ми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами и Васката са много готини.

 

smile027

 

Изобщо не ме притеснява факта, че са ми на 500 км - паля колата, правя си два дни разходка до Варна и после съм щастлив и доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на екипа на Günter Service Варна. All inclusive обслужване, взеха колата от хотела, прегледаха, ремонтираха и я върнаха.

 

Благодаря момчета, успех от все сърце ви желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Голям поклон на Сами и Васко и от мен.Давайте все така момчета.

В петък 19.08. след малко лутане в уличките на Златни пясъци, кацнах в гаража на Сами.Направихме малък тест драйв с лаптопа и повредата беше точно установена-дефектен дебитомер.След подмяната му с оригинален колата направо литна,след толкова мъки направо бях забравил какво е да караш динамична кола.Прекланям се пред професионализма ви момчета.Смея да твърдя че си тръгнах от не само доволен,но и изпълнен със приятелски чувства към вас.Винаги при първа възможност ще ви се обаждам за да ви кажа поне едно приятелско здрасти.

Продължавайте все така да радвате хората с човешко отношение и професионализъм.Поклон. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа едно голямо Благодаря. smile159

Сами по спешност прие една навехната Октавия също в петък 19.08 въпреки, че бяха претрупани с работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям поклон на Сами и Васко и от мен.Давайте все така момчета.

В петък 19.08. след малко лутане в уличките на Златни пясъци, кацнах в гаража на Сами.Направихме малък тест драйв с лаптопа и повредата беше точно установена-дефектен дебитомер.След подмяната му с оригинален колата направо литна,след толкова мъки направо бях забравил какво е да караш динамична кола.Прекланям се пред професионализма ви момчета.Смея да твърдя че си тръгнах от не само доволен,но и изпълнен със приятелски чувства към вас.Винаги при първа възможност ще ви се обаждам за да ви кажа поне едно приятелско здрасти.

Продължавайте все така да радвате хората с човешко отношение и професионализъм.Поклон. smile126

Дебитомера е от първостепенно значение за динамиката на тази кола,както и за разхода на гориво.Изобщо е от основно значение за правилния алгоритъм на работа на двигатела.НИКОГА НЕ БИХ СИ КУПИЛ АЛТЕРНАТИВЕН ВАРИАНТ за моята кола,колкото и да струва.Независимо какво пишат из нета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък бях във Варна и се запознах със Самуил и Васил. Поводът - консултация относно газоразпределението. Отзоваха се светкавично на молбата ми да чуя тяхното експертно мнение. Вече съм спокоен и ще си карам колата без да треперя при всеки по-необичаен звук. Ако бях по-близо до Варна никога не бих дал колата си на друг майстор, освен на асовете от Günter Service Варна! Те са истински капацитети в професията си. Благодаря за помощта, момчета! Задължен съм ви. =D>

За мен бе удоволствие да се запознаем! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Поредния доволен клиент на Günter Service!!! След доста мотаене от моя страна най-накрая и аз успях да се вредя за едно обслужване при бат Сами. Абе много народ ходи при него, няма вреждане ей... Браво, напълно заслужено. На мен (т.е. на моята каляска) бяха сменени пистов и ангренажен ремък с прилежащите карантии, масло + всички филтри, свещи, масло на ск. кутия, тампони на предни носачи и ... друго не се сещам вече. Ако съм пропуснал нещо Сами да ме поправи. Ааа да не забравя и 4 дни без-платен паркинг (че бях извън града) за което сърдечно благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.