Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Темпомат/Автопилот за Фабия 1 - монтаж?


Redline__

Recommended Posts

Питам се дали някой от вас няма сканирана схемата за монтиране на темпомат за Фабия 1.9TDi (ATD). Досещате се най-вероятно, че ме интересува в кои гнезда на моторната трябва да набуча пиновете от лостчето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията има куплунг в централната кутия BORDNETZ долу в таблото зад таблото с предпазителите. Там се включва буксата. Само едно кабелче трябва да прекараш до ECU, но ще трябва да видя схемите, защото съм го правил много отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм поставял,но новозакупен и там си имаше точна схема.....ще потъря утре,май я запази бат Васка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам това дали ще ти е от полза, но има много снимки и схеми:

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.ph ... 2&start=45

Дано при Фабията да е подобно и да се ориентираш! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз съм монтирал на Фабия 1.Кажи какъв темпомат ще монтираш-нов или втора употреба и какви части ще имаш,за да ти кажа точно кое как става. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Търся си кабел за темпомат за шкода фабия 1

 

Ако някой каже как се прави ше черпим по бира

Ако някой знае или е слагал допълнително темпомат нека да ми се обади 0888918412

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички които ми писаха проверих си одоло под педалите дали става за темпомат компа е 6q1 ok e no има празна букса там ли трабва да се вкючи темпомата но в тези комплекти кабели кадето ги продават няма такава букса някои да ги прави или да каже как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички които ми писаха проверих си одоло под педалите дали става за темпомат компа е 6q1 ok e no има празна букса там ли трабва да се вкючи темпомата но в тези комплекти кабели кадето ги продават няма такава букса някои да ги прави или да каже как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти ми писа и аз после въобще забравих да ти върна отговор. Вижте линка в поста на The Best Forman, а кабелите като връзки какво прави този сноп са дадени в поста на Иконома.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре да питам от тези кабели които се продават в продавалника с тънките букси стават ли за фабията ако някои знае да ми пише мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми трябва номера е 7625Е11 но не знам от каде да ги търся и по моргите обиколих един варел с кабели са ги хърляли ходи си ги търси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.