Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 2 4x4 105hp 2005г. бучене отдолу


Alfex

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума, надявам се да стана постоянен (ако проблемите на тази шкода се окажат малко и я купя.)

 

По принцип е на познат и не очаквам много изненади, но все пак да питам:

За съединителя знам че трябва да се сменя, защото доста трудно влизат първа и задна. Разбрах и колко струва комплект с маховика и смяната - около 1500лв.

Но има едно доста силно бучене отдолу, което се появява при около 1200 оборота и се подаде рязко газ. Досега не съм карал такава шкода и нямам представа от какво може да е. Колата е на 200 хил.км. има чип тунинг. За жалост нямам възможност да я закарам днес в Шкода Варна, а трябва да отговоря утре дали ще я взема :? Иначе днес навъртях 700 км. с нея и беше добре. Освен бученето и съединителя друго не забелязах.

Ако някой може да даде полезно мнение и съвет ще почерпя при успешна сделка smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.