Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ако някой има време


nopain

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Имам нужда от някои бързи съвети и ако на някого му се занимава и има нерви да ми отговори, ще съм много благодарен.

Първи въпрос: На места има леки драскотини от "качествено" миене по софийските автомивки... Да я лакирам ли? Къде, с какъв лак и как е като цени?

Втори: Лайсната на шофьорската врата е леко разлепена, но само в средада. Не ми се импровизира с "Капчици". Как да действам?

Последно: :D rgc ми пусна темата (за което благодаря) и мисля да си поръчам този подлакътник: http://www.agauto.sk/detail/laktova-opi ... 11599.html притеснява ме само закрепването му в основата на купето. Защото, като гледам, трябва да се постави, където имам заден пепелник и поставка за задна чаша. Ще ги скрие ли и мога ли да го избегна. Ако трябва да ги "затапя", за да има подлакътник, май ще го избегна.

Извинявам се и обещавам скоро да прекратя досадните въпроси, но съм трети ден с нея и... Нали знаете smile009 !

Утре ще кача малко снимки да се похваля с Принцеса Октавиана! Благодаря! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Не се занимавай с глупости. Ако са малки драскотините, има едни "писалки", дето ще ти помогнат. (Намират се в големите магазини)

 

3) Като искаш да си облягаш дясната ръка докато караш, ще трябва да се лиши от други предимства.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Драскотините са дребни, но ме дразнят, ще ги мисля. Лайсната може да стане с двустранна лепенка, а за подлакътника... много ми се иска да си сложа smile092 Така или иначе не се пуши smile092 Благодаря отново! Черпя по бира на първа среща! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.