Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О2 Комфорт с-у Елеганс


Nexxam

Recommended Posts

Здравейте, ориентирал съм се към О2 на старо за следваща кола и вече изчетох доста теми от форума. Единственото, за което много се колебая е дали задължително да търся Елеганс или и Комфорт предлага достатъчно удобства при положение, че 80% карам градско. Моля за експертните ви мнения smile126 И остава само да си намеря колата, че за сега нищо не ми е хванало окото от обяви и огледи като цена/качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако питаш мен от екстри глава не боли, така че стреляй високо s_flag s_flag

:smt017

За някой и друг лев отгоре - заслужава си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено елеганс!!!Лошото е,че в България Елеганса е много окастрен,но може да намериш някои внос ... Успех!

Кажи към какъв двигател си се ориентирал,година,купе, ... може да излезе нещо и да ти пишат колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nexxam,

стисни зъби и изчакай колкото трябва, но си вземи това което искаш!

за да не съжаляваш после....

аз така чаках...и търсех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята(О2 на снимнката долу), също е италианка Елеганс, обаче е с кожен салон, управление на стереото от волана и др....които до колкото си спомням не се предлагат с елеганс пакета в България

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите. Като двигател почти съм решил да е 1.9 ТДИ, въпреки че съм карал 2.0 и много ми харесва как върви, но и може доста главоболия като подръжка да създаде поне от това, което четох из форума. Лошото е, че 1.9 рядко са Елеганс. Имаше наскоро в обявите една такава октавийка средата на 2008 за 17 000лв., обаче вече е купена... Към "нов внос" съм доста предубеден честно казано, но и там ще се оглеждам. Първата ми кола беше 120Л, така че Шкода си ми е на сърцето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите. Като двигател почти съм решил да е 1.9 ТДИ, въпреки че съм карал 2.0 и много ми харесва как върви, но и може доста главоболия като подръжка да създаде поне от това, което четох из форума. Лошото е, че 1.9 рядко са Елеганс. Имаше наскоро в обявите една такава октавийка средата на 2008 за 17 000лв., обаче вече е купена... Към "нов внос" съм доста предубеден честно казано, но и там ще се оглеждам. Първата ми кола беше 120Л, така че Шкода си ми е на сърцето :)
тази не ти ли харесва viewtopic.php?f=14&t=23952
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елеганса при О2 си е почти един и същ в цяла Европа.Всичко останало като кожа,ксенон и др. е допълнително оборудване. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези пакети са си много специфични за съответните държави. Моята е германски Ambiente и има повече екстри от български Elegance. Имам двузонов климатроник, подгряване на седалки, темпомат, ел. шибедах, ел. стъкла и огледала, парктроник, Bluetooth система. Нямам само максидот, кожен волан и лети джанти за да съм 100% Elegance. Коженият салон и ксеноните се доплащаха дори при Elegance май. Ако търсите расов Elegance - гледайте коли от Германия или Австрия, без Италия и България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2009 година (октомври) бях в ЕТ Варна за да ми сметнат колко ще ми излезе колата (Октавия Елеганс).Сметнахме я Елеганс + Селекшън и пак нямаше "ESP".Доплащаше се около 800 лева!Само RS имаше,но тя е на базата на Амбишън .... Повече от година вече го предлагат сериино в Елеганс.Така че разлики между моделите има дори на тези,които са купувани от БГ ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.