Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакътник за Октавия 1?


nopain

Recommended Posts

Здравейте! От вчера съм с Октавия и е излишно да споменавам, че вече съм фен smile126 Въпросът ми е мога ли да си намеря подлакътник за предните седалки, къде, на каква цена и как се монтира. Извинявам се, ако вече има такава тема или не съм публикувал в правилният раздел. Току-що се регистрирах и още се ориентирам. Колата е 1,9 TDI, 2003 г. Благодаря за вниманието. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Благодаря много! Добре заварили! Вече съм в клуба и бих се снабдил с лепенка. Ако има някой в района на София, който може да ми набави, моля да пише. Много съм доволен от колата! Поздрави! smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

:) Благодаря много! Добре заварили! Вече съм в клуба и бих се снабдил с лепенка. Ако има някой в района на София, който може да ми набави, моля да пише. Много съм доволен от колата! Поздрави! smile159





Добре дошъл!
Заповядай на клубните срещи всяка 1-ва и 3-та седмица от месеца пред НИМ от 14 часа.

поздрави
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз също търсих подлакътник от различни сайтове, но без резултат..... Накрая си намерих оригинален от катастрофирала октавия, много запазен на прилична цена от 150 лева с конзолата и въздуховоди...

Мисля, че по моргите вървят около 200 лева и има добри попадения, които след едно измиване стават като нови!

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

Такъв подлакътник по моргите върви около 100тина лв. По-трудното е да намериш читав.. Другото е, че трябва да го вземеш пълен к-кт с болтове и планки ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 100 лева абсурд проучил съм навсякъде, може някой разкъсан но не и читав!

колкото до болтовете, ти трябват 2 по - здрави болта с които се захваща за купето другите се взимат от наличната конзола на колата.

Има и доста запазени, стига да отделиш повечко време в търсене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като ти гледам аватара, май за различни Октавии говорим.. от където най-вероятно идват и разликите в цените ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Със здраве да си караш Шкодичката и много да те слуша! Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.