Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член :-)


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Хайде и аз да се похваля, от скоро съм собственик на Skoda Octavia 1.8 20v.

 

След месец и половина размишления дали да е "тази" или "тази", или "онази" се спрях на това возило. Бях се навил за дизел, но стечения на обстоятелствата намалиха бюджета, а и не ми се даваха повече пари за 12-13 годишна кола. Както и да е.... Скоро ще кача и снимки... но накратко:

колицата е 1998 набор, на 149000(по табло),черен металик, лети джанти(ориг.на шкода), ABS, airbagS, централно, аларма, климатик,ел.фарове, ел.огледала, ел. стъкла, дажи и шибедах(малко ме учуди за кола с климатик...) и най-вече : ИМА ГОЛЯМ БАГАЖНИК, които в сравнение с голфовия е направо огромен - детската количка се губи в него. Двигателя работи тихо, върви доволно, при умерено каране харчи колкото стария ми Голф 3 1.6 75к.

С 13 литра бензин изминах 250км - 180 - на дълъг път - другите 70км - градско в Пловдив, но пък пеше в почивни дни. Ще видим колко ще хапне през седмицата.

След няколко дни влиза ва бокса за смяна на консумативи. Возията е като на автомобил.

Хем е голф 4, хем е седан. :D

 

На всички пожелавам безаварийно каране и двойни заплати за повече почивчици и разходки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в най - якия клуб!!!

Шкодата само да те радва и много нови приятели да намериш! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл,Колега!Ако си от Пловдив-заповядай на месечните ни срещи.Ще обменим малко впечатления.Късмет и със здраве да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Много безаварийни километри да имате заедно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее, още една прахосмукачкааа..... Кой каза че са рядкост, а? Браво, мноооо добър избор, няма да съжаляваш. smile152

Мноо безаварийни км. и чудесни моменти заедно!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Хайде и аз да се похваля, от скоро съм собственик на Skoda Octavia 1.8 20v.

 

Честито и от мен колега... Ти си се "родил във форума" един ден преди мен :) И аз съм нов член и притежател на Октавия.

 

Безаварийно и много километри и само хубави дестинациииии.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията! Тройно да ви се връща! :D smile159

 

Ето и обещаните снимки:

IMG_1364_resize.JPG

 

Черното си е черно.... :) И моята е черна.. преди се чудех и си викам , бе то много трябва да я миеш.. че се цапа... но сега като я взех и видях каква красавица е черна... сравнение с по светла.... ще мия та пушек ще се вдига :) smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега!!!

Със здраве да си караш красавицата и МНОГО БЕЗАВАРИЙНИ километри! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!! Страхотна е! :smt017

 

п.п. Мноо добри снимки. Ти да не си професионален фотограф, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък професионален фотограф - не съм. Това работя, но не съм самоук.

С ей такива членове ще се развива Шкода Клуб - хем можещи, хем скромни! =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията! Тройно да ви се връща! :D smile159

 

Ето и обещаните снимки:

IMG_1364_resize.JPG

IMG_1366_resize.JPG

IMG_1367_resize.JPG

IMG_1368_resize.JPG

IMG_1378_resize.JPG

IMG_1372_resize.JPG

IMG_1373_resize.JPG

IMG_1374_resize.JPG

IMG_1370_resize.JPG

Честито колега и добре дошъл в клуба!

А тези снимки само на мен ли не ми се отварят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.