Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с датчик


gen4o_40

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам проблем с датчика който се намира някъде в/у кормилната рейка и спомага за завиването на колата.Като въртиш волана по-спокойно няма проблем ама като завъртиш по рязко и блокира, и светва лампичката на таблото.

Та питането ми е знае ли някой къде се намира въпросния датчик и как да го подменя?

Колата е Шкода Фабия 1.9 SDI 2001 год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не съм много нахален,ама ако имаш някакви снимки или да ме подсетиш къде да потърся. smile126 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На червяка точно се намира.Внимавай че трв и тоуо са различни.

Иначе "Бегачката " ти е супер.Прегледах материала който си пуснал за нея.Исключително много работа и финанси си хвърлил но си заслужава, станал е страхотен автомобил.Браво .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам проблем с датчика който се намира някъде в/у кормилната рейка и спомага за завиването на колата.Като въртиш волана по-спокойно няма проблем ама като завъртиш по рязко и блокира, и светва лампичката на таблото.

Та питането ми е знае ли някой къде се намира въпросния датчик и как да го подменя?

Колата е Шкода Фабия 1.9 SDI 2001 год.

Имаш ЛС. Намира се зад червяка , твоя трябва да е KOYO . Но за всеки случай си провери , каква ти е корм. рейка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги,страхотни сте.Много ви благодаря.

Дано успея някога да помогна с нещо и Аз. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърташ волана на дясно и поглеждаш в подкалника зад лявата гума - насреща ще видиш датчика към колоната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз също търся този датчик, моя е TRW и има номер 6Q1423291DX.Моля колеги обадете се ако някой има такъв датчик или знае от къде да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега реши ли си проблема,защото и аз имам сьщия ,ако си го решил би ли споделил как smile159

Не съм решил все още проблема.За съжаление имам други проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също търся този датчик, моя е TRW и има номер 6Q1423291DX.Моля колеги обадете се ако някой има такъв датчик или знае от къде да намеря.

На ЛС , съм ти дал координати .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.