Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ДУПЛАНДИЯ - що е то и има ли почва у нас !?!


димон

Recommended Posts

Днес (17.03.2010 г.) се обадих на същия телефон и за дупката, която е на входа на Люлинския тунел посока Център - Люлин. Дано да я оправят и нея. :)

 

Какво стана? Оправиха ли я ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dr_ivo

    7

  • Mishelle

    6

  • aris

    6

  • dude_BG

    5

Най-много писали в темата

В Княжево, при Софавто, имам чувството, че мина повече от седмица откакто изрязаха асфалта, за да кърпят и са го за**али така :smt0344 . Минах 2 пъти от там днес и ми се разгони фамилията просто smile011.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Княжево, при Софавто, имам чувството, че мина повече от седмица откакто изрязаха асфалта, за да кърпят и са го за**али така :smt0344 . Минах 2 пъти от там днес и ми се разгони фамилията просто smile011.

 

За съжаление и тази вечер като минах от там пак беше с изрязан асфалт...Имаше и задръстване от тировете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес (17.03.2010 г.) се обадих на същия телефон и за дупката, която е на входа на Люлинския тунел посока Център - Люлин. Дано да я оправят и нея. :)

 

Какво стана? Оправиха ли я ?

 

Да "оправили" са я. Набутали са малко камъни в нея и това е (това беше положението към 21.03.2010.) :) Тя верно, че е доста гадна - образувала се е около една шахта и сигурно ако сложат асфалт или някакъв инертен материал ще се свлече в шахтата.

 

Днес (25.03.2010 г. 13:00 часа минах от там) бях приятно изненадан - дупката е запълнена и асфалтирана. :)

 

Иначе първата на бул. "България" са я оправили - не знам колко ще издържи, но все пак е запълнена с асфалт.

 

Така, че явно все някакъв ефект има от този телефон - всеки може да подава сигнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

началото (или края, не знам) на ул. Монтевидео беше правена тази седмица.

вярно на работниците все едно ръцете са им завряни в **** но все пак е някакъв асфалт, иначе е ясно че след 3 месеца ще е пак лунна повърхност

 

не знам с какъв акъл асфалтират павирани улици без да махнат паветата. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, колеги!

Идеята ми е, движейки се по пътищата бели, да забелязваме опасни препятствия и да се предупреждаваме овреме, белким избегнем някой сакатлък...

Та по темата: Внимавайте по "Шипченски проход" след кръстовището с "Н.Коперник" в посока

Слатина или завод "Електроника" и в никакъв случай не карайте по трамвайната линия, защото

ще попаднете на това:post-7032-138453312832_thumb.jpgpost-7032-138453312889_thumb.jpg

Направо не ми се мисли! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това безобразие което е при нас в България никъде по Европа го няма. Не знам как е в София, но в провинцията и по-точно северозападната част вече става непоносимо. :smt0344 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомняте ли си ,че във Варна,всяка седмица се миеха всички улици,дори и в междублоковите пространства.Като дете си го спомням това.Гледах от терасата,имахме бяла Лада и Зила я мокреше,както и вс.др.коли по пътя пред блока.И това се случваше всяка седмица по веднъж.Ееехх,спомени,спомени.Сега да не помислите ,че съм много дърт :mrgreen:

 

И в Русе миеха редовно ама като бях много малък. Аз сериозно ви казвам ако живеех в Варна или София никога нямаше да карам по скъпа кола от Голф 3!! Само си разпилявате по "улиците" хубавите Шкоди. В Русе не че е много по добре но преди 4-5 години направиха почти всички главни наново и поне по тях се кара.....

п.с. А пък северозападна България в моя стар джипиес (картата) съм я задраскал с дебел червен маркер. Оттам повече не минавам... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше само северозападна България ... магистралите ни са трагични почти на всякъде , по първокласните пътища може да се намерят тук - таме читави участъци , но преобладават дупките и пукнатините пълнени с дзиф , а онзи ден направо ми увисна ченето - на булеварда се мъдрят едни големи изрезки , но уличката зад блока я асфалтираха изцяло (сигурно като част от предизборна кампания) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.