Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ДУПЛАНДИЯ - що е то и има ли почва у нас !?!


димон

Recommended Posts

...относно протестите пред общината във Варна,заради лошите пътища,не знам дали има по-нагъл кмет от Кирилчо.

Вместо да се извини на гражданите,които го избраха и да обещае поне за пред медиите,че пътищата ще бъдат ремонтирани, се заяжда с някакъв човек от В.Търново,че нямал право да протестира,щото не плащал данъци във Варна. smile011 На други пък им съставили акт за неправомерно използване на клаксон... :smt0344

Наглото му държание не е от вчера.Чак се чудя на варненци как можаха да го преизберат smile048

Още си спомням как в едно интервю го попитаха защо е похарчил 200 000 лв.за S-класата,като може да се вози и в по- скромна кола.Отговора беше,че Мерца е 4x4 и така спестил пари на общината за джип. smile048 Втория въпрос беше защо е този мутренски номер(В 11111 В)-мисля че така беше-той каза че е избрал номера за да знаят всички,че това е колата на кмета и ,че не се опитва да я скрие smile048

Както беше казал някой-Всеки народ си заслужава управниците.

Ей за т'ва и аз смятам да дърпам на запад. В противен случай какво. Трябва да му устроя атентат на тоя нагляр и да ме тикнат в затвора доживот или да се примиря, както обикновено и да си чупя колата по траповете.

Скоро писах и четох мненията във форума на Столична община. Там нагледно всеки може да види как кучетата си лаят, а кервана си върви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dr_ivo

    7

  • Mishelle

    6

  • aris

    6

  • dude_BG

    5

Най-много писали в темата

както вика колегата да си купим по още една винетка ама то една е малко дай по още две да си вземем.Айде горе долу в габрово пооправиха пътищата въпреки,че и в момента е ужас,а ако знаете в Банско положението какво е бях там 4 месеца и отидох със здрава кола.последствията са 2 разбити шарнира,два разбити накрайника и крива джанта+гума при положение,че си пазя колата страшно много. ](*,) за кво са тия данъци тогава?хората от Велико търново хубаво се вдигнаха на протест срещу дупките по пътищата ама като цяло българина е резервиран към протести не искам да спамя понеже е споменато по-нагоре в темата,но се ядосвам,че наривам сумата и пари за данъци и такси на двете ми коли и кво получавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя като не са му съставили акт по горецитирания от колегата чл. 20 пак е добре

Чл. 20. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г.) (1) Водачите са длъжни да контролират непрекъснато пътните превозни средства, които управляват.

 

(2) (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Водачите на пътни превозни средства са длъжни при избиране скоростта на движението да се съобразяват с атмосферните условия, с релефа на местността, със състоянието на пътя ......

............................

Ама защо не се отчита, че като караш по първокласен път или магистрала и ако има дупка не трябва да си виновен и застрахователя да си вземе парите от общината?

Четат го като дявола евангелието - под състояние на пътя явно са имали впредвид /като са го писали/ ако е заледен, мокър, заснежен а не като след бомбардировка.

Друга тема - "Синя зона" - ще внеса предложение да се казва вече "Златна зона". Все събират такси и все няма ни един паркинг. Не им стигали за издръжка. Ами тогава като са губещи да се закрият, щом са нерентабилни.

Предлагам да направим някоя и друга сбирка /и с колеги от други клубове/ пред съответните местенца, където са отговорни за тия простотии. Ама да бъде с колите, които може точно там да се повредят изведнъж всичките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Друга тема - "Синя зона" - ще внеса предложение да се казва вече "Златна зона". Все събират такси и все няма ни един паркинг. Не им стигали за издръжка. Ами тогава като са губещи да се закрият, щом са нерентабилни...

 

Тук не си прав. Места има колкото искаш... На наказателния паркинг. :lol:

 

Честит Дупкоден. Предлагам да се обяви като национален празник и да се бележи с много забавления, състезания и манифестации. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече ходя на работа с автобуса,ебати дупките и чудото ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече ходя на работа с автобуса,ебати дупките и чудото ....

 

Ако имаше транспорт в нашата махала - щях и аз да го ползвам. Ама нямааааааааа! Ето това е предимството да живееш в "Тузарски квартал". Духа вятър, улицата постоянно е наводнена и има един единствен автобус, който минава разстоянието от Каблешков до нас и обратно. Смятай - ти поне знаеш къде живеем. :lol: До преди 2 години дори нямахме улица, но понеже по това време една комшийка беше "у властта", та сложиха малко асфалт.

 

Тези дни гледам, че по маршрута Хладилника - Зоопарка много е намалял трафика. Аз, дето със затворени очи ще го мина без да целна дупка - днес така се надъних, че още не мога да повярвам, че съм се прибрала жива и здрава. Скоро и ходова част ще се прави по Маргатира. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колеги!Сега търсим гласове да махнем президента/Яне Янев/.След това ще оправим съдебната система ???След това ще оправяме "Нагли","Мутри" и т.н.Защо бързате за пътищата?Че някой се претрепал заради "несъобразена скорост" на кой му пука?Ами пари няма ,някой ги е взел smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой си мисли, че знае какво е дупка - да заповяда в Русе, на изхода за Силистра, след кръговото, под ЖП мостовете!

Няма такъв филм. :smt0344

Нямаше как да снимам. Двете ръце и двата крака са ежесекундно необходими! Просто някои са за smile150 и smile096

И друго ми се иска да кажа, но ще ме цензурират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с моя застраховател се врътнахме в едно омагьосано кръгче и ще видим кой ще надхитри. Понеже каското ми изтича на 21 март едно мило гласче ми се обади да ми напомни да я подновя. :mrgreen: Аз обаче го попитах кво става с обещетението дето чакам заради скока ми в прословутата дупка преди известно време. Явно мацката не знаеше нищо и затвори . След два часа се обади друга и ми заразвива теории ,че щял съм да получа писмо и трябва да пиша възражение до директора, щото юристите отказвали да плащат и само в Разград било така. На други места полицията давала протоколи ит.н. и т.н. Чрез директора щяло да стане ама щели да минат две седмици ..... Демек тънката и мисъл е аз да си направя нова застраховка преди да ми платят. [-X Аз пък мисля да не си правя докато не ми платят и така се врътваме във втора серия за дупката. Между другото проверявам за друг застраховател и вече имам оферта.

Готино е да се живее в България! Всеки гледа да те ........бе ! Само ,че аз седя плътно до стената и няма се обръщам . Не са познали ! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като тази събота (13.03.2010 г.) минах пак през кръстовището на бул. "България" и бул. "Иван Евстатиев Гешов" и положението с дупката, която описах по-горе си беше същото, днес 15.03.2010 г. намерих телефона 987-55-55 на Столичен инспекторат и подадох сигнал. От там ми записаха името и телефона и сега съм в очакване да видя какво ще се случи. Дано има някакъв резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като тази събота (13.03.2010 г.) минах пак през кръстовището на бул. "България" и бул. "Иван Евстатиев Гешов" и положението с дупката, която описах по-горе си беше същото, днес 15.03.2010 г. намерих телефона 987-55-55 на Столичен инспекторат и подадох сигнал. От там ми записаха името и телефона и сега съм в очакване да видя какво ще се случи. Дано има някакъв резултат.

 

Да видим дали ще се случи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като тази събота (13.03.2010 г.) минах пак през кръстовището на бул. "България" и бул. "Иван Евстатиев Гешов" и положението с дупката, която описах по-горе си беше същото, днес 15.03.2010 г. намерих телефона 987-55-55 на Столичен инспекторат и подадох сигнал. От там ми записаха името и телефона и сега съм в очакване да видя какво ще се случи. Дано има някакъв резултат.

 

Да видим дали ще се случи нещо.

 

Минах от там към 11 тази сутрин и имаше камион с асфалст и двама с лопати :mrgreen:. Пак е по-добре от нищо :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми стана интересно,като слушах нашия кмет К.Йорданов който каза ,че при сегашните условия на времето ,единствения начин за запълване на дупките е със "студена смес"-какво точно означава неразбрах,но го видях след няколко дена.За момента се съгласих и си викам :

-Пак е нещо,няма да потъваш в рововете който се образуваха през последните месеци!

Онзи ден обаче,пътувам в Румъния(и при тях е същото положение),и какво да видя.

Хората режът изцяло повредения асфалт(около дупките),с някакви духалки подсушават изрязания участък и полагат нов(ГОРЕЩ) асфалт.

ЗНАЧИ МОЖЕЛО! :smt0344

Ами сега г-н К.Йорданов да вземе да звънне едно телефонче до кмета на Pitesti или Deva да разбере как става тоя фокус. :smt0344

Едно време при комунизма имаше нещо като обмяна на опит ,така се казваше,нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Букурещ положението беше в пъти по-добро от София, или поне това видях аз преди 2 седмици.

колкото до духалките, един познат каза, че това също така заяквало боята и маркировката седи повече време

 

 

 

днес една кака на ул. Светлоструй в Гео Милев в опита си да избегне поредния кратер беше паднала с предна дясна в отворена шахта :smt0344 аман вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като тази събота (13.03.2010 г.) минах пак през кръстовището на бул. "България" и бул. "Иван Евстатиев Гешов" и положението с дупката, която описах по-горе си беше същото, днес 15.03.2010 г. намерих телефона 987-55-55 на Столичен инспекторат и подадох сигнал. От там ми записаха името и телефона и сега съм в очакване да видя какво ще се случи. Дано има някакъв резултат.

 

Да видим дали ще се случи нещо.

 

Минах от там към 11 тази сутрин и имаше камион с асфалст и двама с лопати :mrgreen:. Пак е по-добре от нищо :).

 

Значи все пак има някакъв резултат, а полицая в кабинката не знам защо не е съобщил или чакат да става шоу с ударени коли - много жалка работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес (17.03.2010 г.) се обадих на същия телефон и за дупката, която е на входа на Люлинския тунел посока Център - Люлин. Дано да я оправят и нея. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.