Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за маршрут


minimalizum

Recommended Posts

Здравейте колеги

 

Скоро ще ми се наложи да пътувам до село СРЕДНИ КОЛИБИ (GPS: 42.918752, 25.740752) в Еленския балкан от посока Пловдив или Стара Загора.

 

Ако има някой който познава района ако може да ме посъветва кой е удачния маршрут :

--- стара загора---твърдица---елена --- средни колиби

 

---- стара загора---- гурково ( прохода на републиката) и после незнайно къде се завива за средни колиби

 

Мерси предварително

post-4895-138453312661_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдица - Елена никога не съм го минавал - идея си нямам какво е като път ( предполагам, че не е като Хаинбоаз) и като качество.

Едно време се говореше, че там трябва да си с лада нива поне.

Иначе през Хаинбоаз - караш направо все по нов път докато стигнеш Килифарево.

Точно в центъра ( площада) има табела надясно за Плаково и Елена.

Пътя беше добре но не съм ходил от доста време - но мисля че е доста по-добре.

Като стигнеш Плаково има разклон и табели ( поне едно време) - ти отново си надясно - за Елена.

Оттам си все направо за Средни колиби.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Твърдица - Елена не си и помисляй. Проходът от години е неизползваем за нищо друго освен за УАЗ-ки и Ниви.

 

Мини си през Хаинбоаз и както каза колегата по-горе в Килифарево се отбий за Плаково.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караш си по Хаинбоаз и после преди Килифарево си свиваш в дясно като ще търсиш табела Плаково и после пак в дясно някъде ще се отбиеш за Средни колиби ;) Пътя си е :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През твърдишкия проход съм минавал като малък. Няма такава красота. Едно време се ползваше заради въгледобивните мини. На върха на твърдишкия проход имаше една мина Шешкинград, а над Шешкинград е хижа Чумерна. Поразрових малко нета. Пътя все още се ползва масово.....от офроудъри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 Мерси на всички за оказаните мнения..... и скоро дано да има снимков материал за другата тема-- Маршрути-- \:D/

 

Ако някой знае нещо интересно в района което си заслужава да се види

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.