Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почистване на геометрия


hybaveca

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро съм собственик на Октавия дизел и от прочетеното във форума стигам до извода, че е по-добре да си направя профилактично почистване на геометрията преди да се озъбя. Молбата ми е да ме насочите към добър майстор в София, че бат Сами ми е далече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забива, ускорява си добре. Какво да чакам, да влезне в авариен режим и тогава да я чистя ли?

 

Чакай малко колега. Ти и сегментите така ще смениш преди да е започнала да гори масло :D Отиди на майстор. Има как да се провери дали е зацапана. Няма да разглобите половината кола за да видите че всичко е ок нали. Направи лог. Виж другите теми. И така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забива, ускорява си добре. Какво да чакам, да влезне в авариен режим и тогава да я чистя ли?

 

Ти къде видя производителя да препоръчва "чистене" на геометрията? Няма такъв филм. То по тази логика дай профилактично да разглобяваме колите на 20-30к км ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята октавия забива точно след 3000 оборота ,но на -1-2-3 нямам проблем .Само за 4-5 скорост забива.Да я почиствам ли?

 

Колега попрочети малко или отиди в сервиз. Причините може да са много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.