Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едно решение на много проблеми.


The Best Forman

Recommended Posts

Проблемите бяха доста , но най - последните заради , които разхвърлях предницата на Фаворита бяха скърцане при въртене на волана на място и едно ужасно припукване при обратен завой ... аз си помислих , че лагерите на макферсоните са заминали и си купих два , но като го разлупих намерих ей това :

023908563.jpg?r=0

друг ракурс

023908566.jpg?r=0

и още един за да добиете пълна представа за щетата на чашката на пружина

023908567.jpg?r=0

това не е кривено допълнително :mrgreen:

Инак едни по стари и неоткриваеми за мен проблеми бяха едно леко побутване на волана при леко завиване и едно придрънчаване на скъсани ламарини при движение по черни пътища , което до последно мислех , че е от спирачките и като за капак дърпане в ляво (всъщност дърпане се появи след като натоварих малко извънгабаритни пътници в колата) ... всичко това изчезна след смяната на двете чашки на пружините smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и при мене скърца при завиване ляво/дясно ,но знам че ми е от шарнира на носача(лекува се с половин спринцовка масло) :lol:

 

а иначе добре че пружината не е изкочила и да те побие из пръстите smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.