Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

a new member ;)


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Най-накрая дойде и моят ред да се похваля! От около 2 месеца съм горд притежател на Октавия ІІ, 4х4, 1.9 TDI, 105 к.с., 2005 г. Красавицата е на 87к км. и преди около 2 седмици й смених масла, спирачна течност, филтри.... Остават още някои дребни неща за дооправяне - 1 биалетка, 2 подгревни свещи, задния десен калник (по скоро веждата) иска малко пипване ...

Общо взето тая кола ми е на сърце, откакто се появи, и още не мога да й се нарадвам. Вечер след работа се чудя откъде да заобиколя, за да се повозя малко повече :lol:. Перфектна и като визия (това за мен е едно от най - /да не кажа "най"/ красивото комби от всички комбита), и като возия, абе с две думи очарован съм! След толкова гледане и четене по форума, засега спокойно мога да кажа, че всички добри неща, които съм чул за Шкода, са факт! Искрено се надявам пък "лошите" неща да са измислица и да не споделям проблеми във форума :lol:

Бих искал да попитам дали някой знае читава автомивка, че звяра е със светъл салон, който има спешна нужда от пране....?

Ами това е, засега нямам снимков материал, но скоро ще кача ;)

P.S. Някой ще ме светне ли за сбирките, които си организирате в София, чувал съм за НИМ, стават ли още, кога? Ще се радвам да се запознаем и "на живо"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора :D

Десетки хиляди без аварийни километри........

Сбирките ги има всяка 1 и 3 неделя от месеца 14ч.пред НИМ,

ДОБРЕ ДОШЪЛ,ако не се лъжа сега на 19 ти се пада да има сбирка която,аз ще пропусна smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен!

Много безаварийни километри и много да те радва колата.

Относно сбирките в София,следи темата им "[София - НИМ 14ч.] Всяка 1-ва и 3-та Неделя от месеца",но сега е сезона на барбекютата и като гледам колегите не изпускат уикенд без среща на поляна.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и добре дошъл в клуба и от мен, колега. smile027 Много и постоянна радост да ти носи колата, да имаш само хубави преживявания с нея. Срещите в София все още са си на НИМ, всяка първа и трета неделя на месеца, освен ако не е обявено друго в специална тема. Следи раздел Срещи, така ще си информиран.


Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. Много безаварийни километри и снимки да пуснеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.