Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Надраскано предно стъкло - О1 - съвети?


NMink

Recommended Posts

Привет колеги,

 

Имам проблем с предното стъкло още от както си купих колата - силно издраскано е, вероятно от стъргане на лед през зимата. Мисля, че и аз успях да допринеса за ужасните драскотини, които ми "вадят" очите, като блесне слънцето насреща. Някой има ли идея за някакво справяне с проблема? (освен ново стъкло, разбира се)

 

Също така, какво съветвате за лека пукнатина от камъче (не повече от 5 мм широко)? Да се опитвам ли да правя нещо или?

 

Благодаря предварително за коментарите! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да минеш през застраховател и после да смениш стъклото, друго не мога да се сетя.

 

Чувал съм, че пастират стъкла. Ама май има резултат при малки, недълбоки драскотини smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е надраскано ново. Леда аз лично не го стържа никога, пускам парното на място докато се отпусне. 10 минути работа на място са за предпочитане пред дразнещи драскотини и лоша видимост. Не давай да ти мият стъклото и по бензиностанциите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

Имам проблем с предното стъкло още от както си купих колата - силно издраскано е, вероятно от стъргане на лед през зимата. Мисля, че и аз успях да допринеса за ужасните драскотини, които ми "вадят" очите, като блесне слънцето насреща. Някой има ли идея за някакво справяне с проблема? (освен ново стъкло, разбира се)

 

Също така, какво съветвате за лека пукнатина от камъче (не повече от 5 мм широко)? Да се опитвам ли да правя нещо или?

 

Благодаря предварително за коментарите! smile027

 

Ако нямаш каско или ти е на оценка - отиваш да ти го лепят. Поне в Бургас има такива майстори. Малката пукнатина я лепят и после нищо не се личи. (на слънце под ъгъл може да разбереш, че има нещо). Според мен е много по-добре така от колкото за една пукнатина да сложиш менте стъкло. На две от колите съм го правил и не съм имал проблем после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.