Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за смяна на преден габарит


BlackSpot

Recommended Posts

Здравейте колеги, днес направих една проверка на светлините и установих че преден ляв и заден ляв габарит не светят. В последствие разбрах че са и изгорели. За задния прочетох в книжката и си го смених лесно, но за предния ударих много яка греда. Свалих гуменото капаче, но въобще не можах да бръкна вътре във фара и да я извадя. Пробвах да сваля и фара но не успях. Та молбата ми е дайте ми акъл, как да я сменя, че не ми се ще да ходя до ЕТ и да ме одрусат за това ](*,) . Просто изглежда, но не можах да го преборя! Ако може и да дадете мнение какви габаритни крушки да си взема. Поздрави и smile027 !

 

http://media.snimka.bg/1285/008825820-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се без да сваляш фара. Питай Гогата, той си слага едни оранжеви крушки за габарити една вечер на ОМВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш(някак smile049 ) до дупката на габарита. Хващаш с колкото пръста успееш за кабелите и дърпаш. При мен излезе трудно първия път, после вече е лесно като се "отпуснат" щипките на фасунката(това черното, което се вижда на снимката). 2 пъти сменях габарити след това и излизаше лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл не се върти фасунката като при задния, а направо дърпаш? Ок утре ще си купя крушки от ЕТ и ще се помъча. Мерси Гога smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъдро е това с капачето. ;) Аз като не внимавах..чаках ново близо 2 седмици да ми доставят(иначе струва 5 лв и някакви стотинки). До тогава си карах с потен фар, че беше дъждовно времето smile048.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изтървах естествено :D, ама почнах да си чупя китката и го извадих s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде вече всички възможни светлини на Синята красавица са в ред! :smt030

П.С - мерси отново Гога, направих това което каза smile126

П.С2 - само се чудя защо са организирали двигателния отсек така, че една крушка да не можеш да си смениш нормално и без затруднения, а трябда едва ли не да отидеш при тях сервиза :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само се чудя защо са организирали двигателния отсек така, че една крушка да не можеш да си смениш нормално и без затруднения, а трябда едва ли не да отидеш при тях сервиза :-k

 

Е как що бе, Мони, за да ти вземат финикийските знаци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз го знам отговора ама все пак си го задавам тоя въпрос smile049 . Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам за това гумено капаче. На Фабия 1 има ли го? И като го изтървете къде отива ,че не може да си го вземете отново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има пластмасов капак , който между другото също се чупи и също не е скъп (не помня колко но не беше много).

На него му се чупят щипките, предполагам от стареене на пластмасата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.