Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Магистралата Солун - Игуменица - готова ли е?


Цецо75

Recommended Posts

Някой пътувал ли е към/от Игуменица скоро време? Готова ли е магистралата и какво е положението с толовете (за кола)?

 

П.С. Знам, че темата не за тоя раздел, но той се чете от повече хора, а информацията ми трябва относително спешно. След вторник, модераторите могат да я преместят където трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, магистралата е готова поне от година насам - цената е около 10Е по спомен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено. Екстра си е магистралата!

 

Е малко множко ми дойдоха тунелите към един момент... аз преброих къде 50 преди да сляза от нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тунелите - бял кахър..

Питаш ли как се караше преди НАД тези тунели?

Завои след завои....и няколко пъти си виждах задния номер :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм минавал от там и преди три години :)

 

Картинката беше неописуема - 36 градуса, без грам сянка, прах, обратни завои на тесен път, обилно количество тирове, автовози и гондоли натъпкани с тонове чакъл. Няма изпреварване, пъплиш с 20 км/ч след тях, на затворени прозорци и климатик, докато колата прегрее. Спираш чакаш и после пак така в продължение на мисля повече от 200км....

 

Затова и живо се интересувах дали картинката е страта. Да ама не. Изненадаха ме приятно гърците - магистралата си е перфектна, почти няма толове(засега). Огромни пари са наляти там. Просто огромни.

 

Гърците може да са всякакви, но да строят магистрали - могат. Нашия Люлин, дето Боко се пъчи с него е някаква смешка в сравнение с Солун - Игуменица или Атина - Коринт. Това са наистина много сложни магистрали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.