Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият Пежо или новото Пежо ?


димон

Recommended Posts

Ейййй, мнооо дразни тази реклама !!!

На френски Peugeot може да си е в мъжки род , но все пак живеем в България.

На български Пежо си е в среден род и би трябвало да се рекламира : "Новото Пежо".

Все едно пежото решило да става мъж ли, кво ли ??? smile091

Новият Шкода хич не ми се връзва , докато новия Супърб е добре . smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, ако ми го подарят, хич няма да гледам какво има в гащите :mrgreen: :mrgreen:

ПП. Иначе съм за "новото"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за "новото".

 

Може би казват "новият", имайки предвид "новият автомобил Пежо"...ама "автомобил" може да са го пропуснали при дублажа. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се дразня от тази реклама, но сестра ми ми обясни, че било граматически по-правилно.Гогата е прав, но не е пропуснато при дублажа.Иначе това новото Пежо 508 въобще не ми харесва!Иначе новото 308 изглежда много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, мнооо дразни тази реклама !!!

На френски Peugeot може да си е в мъжки род , но все пак живеем в България.

На български Пежо си е в среден род и би трябвало да се рекламира : "Новото Пежо".

Все едно пежото решило да става мъж ли, кво ли ??? smile091

Новият Шкода хич не ми се връзва , докато новия Супърб е добре . smile035

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая реклама добре, но онова малкото дето шепне - Отлепяшшшшшшшшшш, Облизвашшшшшшшшшш, Потапяшшшшшшшш - е това мен най много ме дразни :) Шъшка като ...... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто са се загубили в превода според мен. Текста е бил с латинското наименование на марката Peugeot, което на БГ си го прави мъжки род. Но като го прочетат и става друга работата smile021 Кой му пука обаче всичката ни мара втасала, че за една реклама ли да ги мислим.

Иначе това новото Пежо 508 въобще не ми харесва!Иначе новото 308 изглежда много добре.

508 не е толкова зле, какво не ти харесва? А 308 SW отзад е :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.