Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пружини за фелиция пикап?


pepino8797

Recommended Posts

колеги търся си пружини за пикапчето, но да са по здрави.казаха ми че от пасат комби можело.Ако някой знае някаква информация и иска да я сподели ще съм много благодарен?! smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега очаквай от колегата RDC ЛС smile091

 

Майтапа на страни,ама и аз имам същия проблем със същия автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за какви пружини става дума - предполагам задни? При Форман и Форман-Пикап пружините са едни и същи отзад. Може би и при Фелицията е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги търся си пружини за пикапчето, но да са по здрави.казаха ми че от пасат комби можело.Ако някой знае някаква информация и иска да я сподели ще съм много благодарен?! smile012

колега от пасат еденица комби пасват идеално на моята сам сложи и стои много добре и стана по остойчива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.