Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Масло в нафтата


Skoda_Octavia 1.8T

Recommended Posts

Извинявам се ако темата е коментирана, но моля да ми кажете какво ви е мнението за сипването на масло в нафтата. Според някой хора било добре за помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги, може ли да уточните за кои модели Octavia става въпрос - PD или TDi?

Поздрави

 

Въпроса ти е неправилно зададен ПД също са ТДИ. Едното е система за впръскване на нафтата а другото запазено търговско наименование..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един съсед с дизелово форд мондео, 94-набор smile092

Таз кола се кара със смесени 50% нафта и 50% отработено масло. smile021

Вече втора година така. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един съсед с дизелово форд мондео, 94-набор smile092

Таз кола се кара със смесени 50% нафта и 50% отработено масло. smile021

Вече втора година така. smile021

 

Това си е направо Евро 6 :)

 

Май е време да коригираме вица за най-дългата кола - 2 метра Форд и 8 метра пушек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги пробвайте ефект има при мен след 3000об се усеща много плавна и тиха работа без масло бръмчи и реве все едно ще се разпадне

п.п мой познат кара комън-рейл (пиезо-дюзи) вече над 100 хил км няма му нищо на катализатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.