Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

!!!Помощ откраднато автомобилно озвучение!!!


Recommended Posts

На 03.06.2011 в гр. Варна на паркинга пред КПП-то на ВВМУ"Н.Й.Вапцаров" в непосредствена близост до двореца на културата и спорта посред бял ден ми беше разбита колата и от нея откраднато следното автомобилно озвучение:

Плеар Alpine CDA-9886R

023761090.jpg?r=0

Усилвател Audio System F2-300

023761088.jpg?r=0

Баскаса с приблизителни размери 35х35х40 с говорител Alpine SWR-1242R

023761091.jpg?r=0

Кондензатор Audison Conection BSF 13

023761092.jpg?r=0

Музиката съм си я събирал и правил с много любов и желание и освен немалката парична стойност, има и доста голяма сантиментална стойност за мен.

Компонентите не са много популярни и често срещани сред масовото автомобилното озвучение и биха направили веднага впечатление.

Моля ако някой види някъде следните неща или чуе за продажбата на същите да се свърже с мен на лично съобщение, GSM: 0895 440 642 или Skype: i_v_4_o

Знам, че каузата е обречена, но все пак реших да пусна тема във форума с надеждата, че може да се намери някаква информация.

Ще бъда изключително благодарен на всеки, който би могъл да помогне, и ако нещата се развият благополучно и откраднатото бъде намерено ще има парично възнаграждение за оказалия съдействие.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не успеят да продадът музиката бързо, че да ги намерят и да си я върнеш... пък ако успеят, да похарчат парите за лекарства дано! ](*,) Аз съм регистриран в къде що има автомобилен форум и следя обявите за кар аудио редовно, та ако има нещо ще ти звъня на телефона направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.