Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак вибрация


Delf

Recommended Posts

След смяна на тампоните на двигателя, започна вибрация на волана, а сега ги усещам и повече ](*,) . Ефекта се получава при свободен ход на двигателя.Някакви идеи? smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега.....но явно никой не може да ми отговори, така че администратора може да изтрие темата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега.....но явно никой не може да ми отговори, така че администратора може да изтрие темата...

Ами какво да ти отговорим-от тампоните е,ако са по-твърди-не си казал каква марка са.Оригинални ли са,от къде са купувани.Може и от неправилен монтаж да е-да има напрежение в някой-да не е поставен на катнар.Не си споменал кои тампони си сменил-3-те ли ,двата ли-и кои.Преди това имаше ли някаква вибрация,защо си ги смени тампоните....и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега.....но явно никой не може да ми отговори, така че администратора може да изтрие темата...

Ами какво да ти отговорим-от тампоните е,ако са по-твърди-не си казал каква марка са.Оригинални ли са,от къде са купувани.Може и от неправилен монтаж да е-да има напрежение в някой-да не е поставен на катнар.Не си споменал кои тампони си сменил-3-те ли ,двата ли-и кои.Преди това имаше ли някаква вибрация,защо си ги смени тампоните....и т.н.

 

Сменил съм двата тампона - този от ляво и от дясно, на Febi, майстора каза, че третия бил здрав. Преди това нямаше вибрация я смяната бе продиктувана от факта, че при рязко подаване на газ, ясно се виждаше , че двигателя се усуква и в купето се чуваше доста неприятен шум, като стържене на метал.След смяната изчезна шума и всичко си беше по старому, като включим вибрацията на волана. Мислех че е от новите тампони и се надявах до месец да поомекнат....Възможно ли е да не са монтирани правилно и ако е така има ли някакъв по специален начин за монтирането им?

Благодаря! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.