Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член на клуба но с много проблеми DSG 1.9 105 Клип


donibrasko

Recommended Posts

Здравейте, купих си изгодна Октавия 2006г , 1.9 DSG 105кс но проблемите започнаха веднага след като се прибрах във Варна. С майстора ми решихме, че големия проблем е маховика и го сменихме с някакъв който изглеждаше чисто нов от една морга (понеже цената на чисто нов ни обявиха 1600лв само маховика) но след като запалихме колата с новия стар маховик шума е доста по зле, колата не върви и пуши адски много.

 

Прилагам и клип който направихме днес за да видите какво точно прави колата ( в движение е ужасно сякаш буксува съединител само оборотите мърдат и не върви)

 

Благодаря предварително на всички които ще ми дадат поне някаква насока

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгодните покупки са така......!

П.П.Едва ли пуши от маховика.. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаех си за изгодната цена но се изкуших....... както и да е поне ще я направя както трябва сега, забравих и за още нещо да спомена - когато вдигна щеката на маслото от там пуши доста :) но иначе салона е запазен :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаех си за изгодната цена но се изкуших....... както и да е поне ще я направя както трябва сега, забравих и за още нещо да спомена - когато вдигна щеката на маслото от там пуши доста :) но иначе салона е запазен :):):)

 

много кефиш...има салони за по максимум 1500 лева целия, а двигател с кутия...не ми се мисли колко пара ще е

 

иначе ти се радвам на ентусиазма :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това за салона беше шега, това е просто кола и ще се оправи рано или късно но не знам от къде да почна дали да купя нов маховик и от там да започваме да търсим защо пуши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм сменял маховик/с нов/, но причината беше тракане а, не описаните от теб симптоми, и след смяната просто спря да трака, без никакви проблеми пушене и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този двигател май няма компресия :? Звука му при стартиране е много лош и се затриса. Проблема не е в маховика (от там само би тракал, но нищо повече). Според мен премерете компресията и вижте дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си изгодна Октавия 2006г , 1.9 DSG 105кс но проблемите започнаха веднага след като се прибрах във Варна. С майстора ми решихме, че големия проблем е маховика и го сменихме с някакъв който изглеждаше чисто нов от една морга (понеже цената на чисто нов ни обявиха 1600лв само маховика) но след като запалихме колата с новия стар маховик шума е доста по зле, колата не върви и пуши адски много.

 

Прилагам и клип който направихме днес за да видите какво точно прави колата ( в движение е ужасно сякаш буксува съединител само оборотите мърдат и не върви)

 

Благодаря предварително на всички които ще ми дадат поне някаква насока

 

а преди да смените маховика ,да не би да е вървяла и да не е пушила????????????

иконома правилно ти е написъл

вижте и какво е положението при главата горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз не мога да разбера, какво си чешем езиците, колата има сериозен проблем, трябва си подготвен лекар. А щом е във Варна - е излишно да го мислим - да върви при доктора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.