Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О1 - уплътнения на антената.


v-georgiev

Recommended Posts

Здравейте,

 

знае ли някой дали може ли да се смени уплътнението на антената на О1 tour отвън, без да се разглобява тавана? Ако не става, кажете от къде да почна с махането на корите?

Благодаря!

 

...със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжеление не може отвън.Трябвя да свалиш тапицерията на тавана, но само отзад.Сваляш задната шина на тапицерията на тавана /на щипки е/ и след това постепенно тапицерията докато се види основанието на антената,развива се една гайка и се семня уплътнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега! А самото уплътнение продава ли се /самостоятелно/, или да импровизирам?

 

...със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Бриколаж" има и цели комплекти и на части, на мен пък ми трябваше самата антена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
В "Бриколаж" има и цели комплекти и на части, на мен пък ми трябваше самата антена.

Колега, в Бриколаж-а нищо не намерих, но затова пък един К-маншет свърши чудна работа. Размер 40х4 май беше ... струваше 1.70лв. Оказа се малко висок, гайката отзад не можеше да захапе, и го накъсих с пилене на шмиргела (гумата миришеше гадно!). След доработката стана доста прилично, даже си има и подходящ наклон.

 

...със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Това е вид гумено уплътнение за хидравлични елементи. Сечението има форма на буква "К", и затова е познат с това име. Точно сега не мога да покажа снимка, но ако не съм бил ясен, пиши лс, ще ти пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.