Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-после....Супърб L&K


Recommended Posts

И аз днес го загледах изложения Superb L&K, засега има само седан, комби с поръчка и след 6 месеца може да е в БГ.

Най-отличителните разлики са:

Предната решетка - елементите й са двуредово хромирани, черната платмаса е лъскава, а не матова както обикновенно. Като за L&K изпълнение е трябвало повече да се постараят с изработката и материала, сега хваща окото, но като се вгледаш стои някак евтино.

Задните фарове са с LED, естествено както каза колегата по-горе само за седан, комбито - с нормални.

Интериора - таблото и корите на вратите са в два цвята - тъмно кафяво и черно. На мен ми се видя много бозава тази комбинация. Това което ми хареса обаче са черните декоративни лайсни в таблото и вратите, питах неможе ли да си ги поръчам като резервна част и "още ги нямаме като парт. номер, но ще е скъпо" колко скъпо "еми скъпо", т.е. ти пък сега къде си тръгнал да си поръчваш само лайсните.

Стандартно върви с Bolero, Columbus-а е като екстра. Също стандартно е със "sound system" с 12 говорителя, което всъщност е три лентова система във всяка врата, но по звучно/впечатляващо е да се каже "система с 12 говорителя"

Седалките са тъмно кафяви с логото на L&K, но не с бродерия ами с релефен печат, като дизайн са същите като на нормалния супърб, има подгряване на предните и задните седалки (това май можеше да се поръча и като екстра към елеганса).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    12

  • coverdale

    8

  • gogata

    6

  • lubomirov1985

    5

Най-много писали в темата

Това което ми хареса обаче са черните декоративни лайсни в таблото и вратите, питах неможе ли да си ги поръчам като резервна част и "още ги нямаме като парт. номер, но ще е скъпо" колко скъпо "еми скъпо", т.е. ти пък сега къде си тръгнал да си поръчваш само лайсните.

 

Твоите лайсни могат да се направят допълнително с ефект "черен пиано лак" и ще е по-евтино!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоите лайсни могат да се направят допълнително с ефект "черен пиано лак" и ще е по-евтино!

Я кажи къде, че гледах един "маистор" как беше направил едни лайсни и много се хвалеше и след няколко месеца те се напукаха, може и на ЛС, да не оспамваме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никой случай не искам да засегна колегите, хвърлили една шапка пари за автомобилите с ниво Elegance (били те Octavia, Superb), но по мое мнение L&K няма как да бъде закупено "на парче" с добавяне на екстри по желание към серийните нива на оборудване. Няма никаква логика. Точно за това тези серии са само за ценители. Дори чисто математически да не се получава простата сметка "салон + джанти + ксенон и т.н." е равно на L&K! Такива автомобили са уникални сами по себе си и дори заплащайки 40-50% над себестойността на посочените в списъка екстри спрямо серийните такива, смятам, че си заслужават всяка стотинка. За мен лично цветът на салона е уникален, но правят впечатление и джантите, например. Не вярвам да се предлагат срещу доплащане без този пакет. А и емблемата L&K на страничните калници ... smile126

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още некоя и друга снимчица отпуснаха скъперниците. :mrgreen:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

 

post-7746-138453365409_thumb.jpg

 

post-7746-138453365427_thumb.jpg

 

post-7746-138453365429_thumb.jpg

 

post-7746-138453365434_thumb.jpg

 

post-7746-138453365435_thumb.jpg

 

post-7746-138453365438_thumb.jpg

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още некоя и друга снимчица отпуснаха скъперниците. :mrgreen:

 

Гледам, че ще има вентилация на седалките! Просто безценна екстра за кожен салон, особено лятото! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама къде са сложили бутона!? Можеха да се постараят повече, ако не можеше на централната конзола поне на вратите. А те са го сложили отпред на седалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама къде са сложили бутона!? Можеха да се постараят повече, ако не можеше на централната конзола поне на вратите. А те са го сложили отпред на седалката.

 

Е защо излишно да претрупват конзолата или вратите? :-k Мястото си е перфектно. И без това тази функция рядко се бърника. smile049 Поне аз така си мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.