Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на съединител на Октавия 2 (пре-фейслифт) 4х4


ecm

Recommended Posts

Здравейте!

 

Обмислям покупка на една Октавия 2 (пре-фейслифт) 4х4, 1.9 TDI. Собственикът на колата ми каза, че ще се наложи скоро да се смени съединителя. Въпросът ми е колко горе-долу излиза като пари (моля да имате пред вид факта, че е 4х4). Смяната на съединителя в тоя случай предполага ли смяна на маховика и как влияе това на цената?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора,като свали съединитела,ще ти каже дали и маховика е за смяна.

Около 1300лв е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква марка части излиза 1300 и включена ли е работата в тая цена?

що не отскочиш до 1 магазин да попиташ

да не мислиш че най различни фирми ги правят smile091 -за Лук говоря

труда не е включен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам същата Октавия 2 4х4 1.9 TDI 105ps

 

Смених комплект съединител оригинален Сакс за 500 и нещо лева, а труда отгоре беше 100 и нещо лева, ако не се лъжа.

 

При смяната на съединителя се оказа, че рано или късно маховика също трябва да бъде подменен, защото и на него не му остава много. Цена по ETKA оригинален е 1300лв, аз намерих Сакс за 750лв. Първо направих проблем, че купих Лук за 700лв с надеждата да осъществя далаверата на живота си, но се оказа, че не можеш да комбинираш две различни марки за съединител и маховик, та се наложи да го сменя за Сакс и да изгоря с 50те лева далавера. Смяната на маховика ми беше 150лв.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1300лв е цената на к-кт съединител с маховик на Luk - Самуил е описал по-горе. :smt030 Цената на съединителя е 600лв пак на Luk. Това е за О2 1.9 ТДИ 4Х4 105к.с.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.