Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт след ПТП


Recommended Posts

Здравейте,

някой има ли представа дали има някакъв срок за ремонтиране на автомобил след ПТП или всичко е в ръцете на застрахователя, сервиза и ЕТ. Автомобила е лизингов и е застрахован в Алианс. Обясниха ми, че след като е ПТП не ми се полага оборотен автомобил. Такива давали само ако има технически проблем, който се покрива от гаранцията.

 

Ако някой има опит нека сподели. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като вземеш възлагателното писмо от Алианц за ремонта имаш 3 или 6 месеца да отидеш в сервиза, толкова му е валидността, ако колата ти е до 3г. ходиш в ЕТ (фирмен сервиз).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че беше 3 месеца след като е издадено възлагателното писмо от алианц.

 

но зависи от птп-то, моята след като я отнесе камион 3 месеца седя при еуратек, докато я съберат обратно. през цялото това време се радвах на услугите на грАдски транспорт и деу-то на брат ми.

еурашпек са много зле на тема заместващ автомобил. миналия път като бях там, с Гогата, имаше разни брошури рент-а кар Фабия 1 за 50 лева на ден smile091

е ако някой иска, за 50 лева аз ще го возя където каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи аз не трябва да се оплаквам ... Моята скоро ще направи 2м в сервиза. На мене ми се стори цяла вечност, но явно не е толкова зле :? Тъжното е, че за тия 2м престой майсторите са работили по нея само седмица. Всичко друго е само бюрокрация и тъпотии на Еурашпек. Направо е вбесяващо колко тъпо е организирано всичко!!! ](*,) Да не говорим, че нямат много от резервните части на склад и всичко се поръчва от Чехия. Отгоре на всичко един път са объркали и салона, което забави нещата още със седмица. И още няколко такива обърквации. Ремонт за 1-2 седм вече се влачи 2м. Започнах да мисля, че е умишлено и за това реших да попитам. Но явно не е толкова зле... "Само" 2м !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,явно бая си я опердашил колицата, щом вече два месеца седи в сервиза.Преди няколко години един джип ми помля двете леви врати,калник и праг на Октито,но изненазващо за мен в ЕТ я оправиха за една седмица,нови врати,стъкла и боя. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжното е, че не е ударена много. Всичко е липса на грам организация! За мене не е нормално при условие, че всичко си има серийни номера два пъти да объркат резервните части. Първия път от ЕТ изпратиха грешен цвят на салона, а след това объркаха и перката за радиатора. Да не говорим, че много от нещата ги нямат на склад и поръчват от Чехия. А поръчки се правели само два дена в седмицата. И като някоя патка обърка поръчката сещай се какво чакане става. Отгоре на всичко Май месец е почти 50% празници. На шайбата на компресора на климатика имаше едно отчупено ръбче. Една седмица спориха дали трябва да се смени само шайбата или целия компресор. Че писма до завода, документация и т.н. Това за мене не е никак нормално. А ти седиш и си чакаш. Е да ... и си беснееш на воля... Реално от всичкото това време майсторите са работели една седмица. Всичко друго е бумаги и неуредици. Та както писах в началото ... "Тъжното е, че не е ударена много"!!! Поне да беше, че да знам за какво чакам! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом за смяна на моторче на задната чистачка ом отнема повече от 4 часа, смятай как расте времето за другите ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пак да попитам ... имам ли някакви права и мога ли да се оплача на някой за това или мога само да си мрънкам на познатите и тука ? Ако някой има идея нека сподели. А ако има и други пострадали по този начин можем да се обединим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следпродажбено Обслужване

инж. Николай Навущанов

 

 

тел.: 02/813 700, вътр. 112,

e-mail: n.nawustanov@skoda-auto.bg

 

Аз при него ходих, когато ме мотаха 1 месец за съединител. Дано ти помогне, не пречи да пробваш. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.