Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каско застраховка при Алианц


Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди няколко дена си поднових каското на Фабията,че беше изтекло.Но това което ме смущава е цената която платих за 6 г. кола.Каското ми излезна 500 лв . при разсрочено плащане на 4-ри вноски.Нормално ли е толкова пари за каско?Знам,че Алианц взимат по-скъпо за тази услуга,НО са били във всяко едно отношение коректни с мен.Имал съм щети по колата и никога Алианц не са бягали от отговорност която са поели към мен!Дори за щети обявени твърде късно не в 5 дневен срок за това.Не съм ползвал услуги на други застрахователи и ми е любопитно как варират цените при тях за каско застраховка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си имал щети, Алианц дават завишение, което не е никак малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм ползвал други освен Алианц, винаги съм бил доволен и не мисля да ги сменям. 500лв за 6 г. кола на 4 вноски не е много при положение, че насреща получаваш качествена услуга! Миналата пролет ми дадоха възлагателно писмо за 3 вдлъбнатини от градушка на тавана които дори и аз трудно виждах. В пъти по-лош вариант е например 400лв и компромис качеството!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото вчера ходих до ЕТ, и имаше бележки, че Алианц ще открива офис за огледи там, но не запомних от коя дата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото вчера ходих до ЕТ, и имаше бележки, че Алианц ще открива офис за огледи там, но не запомних от коя дата.

 

6 май, ако не се лъжа. Тоест трябва да е открит вече офиса за огледи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

здр.,

И моята е горе долу толкова 600 BGN, за четири годипна кола....

за огледите и при настъпване на проблем не се циганяват.....и затова съм при тях....

Ако нямап щети обикновено имат една допълнителна отстъпка....

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.