Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Супърб 2002-2004 год 1.9 TDI 131 к.с.


rebel86

Recommended Posts

Здравейте на всички ! Тъй като не успях да намеря обобщена информация и това което търся , реших аз да отключа темата . Спрял съм се на Супърб между 2002 и 2004 год , с мотор 1.9 TDI 131 к.с. и ме интересува мнението на хора които имат преки впечатления за тази кола , по окачване , возия , разход , често срещани дефекти и като цяло неща които си заслужава да знам .

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачването е с алуминиевите носачи като на А6 и Пасат 5.Скъпо е за подръжка.Иначе возията е супер.Двигатела е безпроблемен,с изкл.на турбо и легла на дюзи.Често е разбита валцовката на вакум маркуча на тандем помпата и спирачките са слаби.Понякога и сервото прави мурафети,ако е наводнявано в следствие на запушване на дренажите на легена между стъклото и двигателния отсек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми имаше Супърб 2003г.,само че беше 2,5ТДИ, автоматик, а пък аз имам Пасат5,5-2003г. с мотор 131к.с.

Мога да кажа,че разлика в колите няма.Меко вози и двигателя е добър като еластичност и надежност.

Останалото Сами ти го е казал!

 

П.П.Пропуснах да кажа,че още съм с оригиналното окачване на Пасата,уж я купих на 120хил.км. от Италия,а сега е вече на 190 хил. и си е в много добро състояние.Поне още година,две ще изкара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте,

за да не отварям нова тема, ще попитам тук, искам да знам може ли да се подобри или замени с по-мощна кормилната уредба на споменатия абтомобил (2003г.) ? иначе съм много доволен от колата. благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.