Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко помощ за зарядно за GPS Garmin


Recommended Posts

Колеги помагайте :)

Може ли някой да направи една снимка на зарядното за кола на гармин GPS.

Мойто го намерих разглобено и липсва една или повече части от него.

023639161.jpg?r=0

Това само намерих от частите. Според мен липсва или пружинка или някакво друго 'нещо' което да прави контакт с вътрещността на зарядното.

Ако може някой само да ми снима какво има като чарколяк след, като се отвие предната капачка, ще съм много благодарен smile159

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На други уреди за запалка съм виждал там да седи бушон.Ако имаш от тези стъклените бушончета, можеш да пробваш дали ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вътре има предпазител и пружинка.

 

Мога да ти кажа довечера и стойността на предпазителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги :) намерих и едно стъклено бушонче, но си помислих че е от нещо друго. Никога нямаше да се сетя че него търся.

Още веднъж БЛАГОДАРЯ !

 

smile027 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.