Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем спирачки


OGOFOGO

Recommended Posts

уважаеми г-н Модератор,патувал съм с вартбугр село Добра лък,по път чиято особенност изисква добра охладителна система и добри спирачки.Та ако си ходил там Шипка ще ти се стори просто нанадолнище.Дядо ми е имал подобен автомобил,не е шкода верно е но далеч не е пример за подигравка.Това което чета като проблемми сеструва че не е от дота.някое колело грее и от там пали течността и прави проблем.според мен си провери колелата дали не задържат.така мисля s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Това което чета като проблемми сеструва че не е от дота.някое колело грее и от там пали течността и прави проблем.според мен си провери колелата дали не задържат.така мисля s_flag

[-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям joro120L относно мнението му, че проблема не се крие в блокиране на колело. Мисля, че го бях драснал в тая тема, но може и да съм го изтрил в последствие - на бала карах с блокирали предни спирачки, в резултат на което на всяко спиране гресирах главините, джантата не даваше да се докосне, даже по едно време се замислих дали няма да се стопят вътрешните гуми. Въпреки това колата се движеше с 100км/ч и спираше без проблем.

 

Изказвам мнение, че Шкода и варбург са автомобили от различни класове и за сравнение не може да се говори. Шкода е спортен автомобил, а за другото ми идват сравнения който ще премълча в духа на добрия тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.