Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Резултата от моя Скромен Проект :-) Skoda Octavia 1.9 TDI


Recommended Posts

Че аз не съм спирал да я изпъвам просто незнаех колко коня е и за това,останах приятно изненадан s_flag smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво =D>

 

Дай малко повече инфо за колата, мотора, модификациите и кажи къде е настройвана, пък като идвам другият път към Шумен че се чуем да я видя на живо.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как не знаеш колко коня е?

Кажи поне какво си и правил,за да си е променила конете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как не знаеш колко коня е?

Кажи поне какво си и правил,за да си е променила конете.

 

Абе, не... Не е знаел преди, сега вече знае 164 е :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настроиката е направена от Богомил (brezel) а колата беше сток - 90коня,за да получа този резултат направих следното:Турбо от 2.5 ТДИ допълнително преработено с нов турбо кит (хибрид) челен кулер,голям МАП зензор до 3 бара,разпръсквачи 225um. Генерация на 63ф вътрешно,спортен филтър и някои други дреболии,всичко друго по колата е сток-като съединител,помпа и др. s_flag smile092 :smt004 smile152

post-3012-138453306662_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, поздравления!

 

Продължавай все така. Успех в бъдещите начинания !

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го да дозамине и ще го сменя,а за клипчето,да старо е но колата не е променена оттогава,и живот и здраве с биели ковани,съединител малко помощ brezel и смяна на буталцето и .....малко фантазия смятам да докарам 200-210 коня на колелата,но това е ако има ЛЕВ! smile027 Инъче имам доста кошии с бензиниви и дизелови коли,но за съжаление нямам клипчета :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се заяждам,но ако е със стоковия съединител.....не са реални конете ти

иначе,браво за проекта,но така и не намери време да дойдеш на събора :evil: ще ти дърпам ушите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ако минавате покраи мен елате ще почерпя по smile159

ами аз много често минавам по маршрута варна-софия-варна,даже на 5-ти км. имам среща с колега от фирмата.

А като минавам русе -разград -варна редовно се виждаме с Разградската група.

Значи ти си наред! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодата изглежда много добре. От време на време се засичаме по улиците.Днес на "Марица" ти светнах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Колега,а бат Сами надявам се скоро да идвам към Варна и ще ги замерим а после smile027 А на 05.06.2011. ще видя какво време ще дам на Сливен. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.