Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разлика в цените за писта Междене (Габрово)


Recommended Posts

Абе винаги е така,нищо не бил казал или намекнал,това било само мнение и после се бие отбой!

А пушилката вече е вдигната.....

 

smile175

 

Само за протокола - наще си бяха спретнали една екскурзия и се отбиха на Междене. Казаха, че са им взели 2 лв. Туй то

 

Ауу голяма грешка допусна, че написа това! Сега ще видиш като наскачат и срещо теб, че видиш ли имаш поддтекст и обвиняваш някой

 

Абе да им се чудиш на акъла на някои, дето си нямат друга работа и само търсят с кой да се заяждат!

Ама същото ако го беше написал някои от "по-уважаваните" лица на форума. Повечето от тези дето лаят сега, най-вероятно щяха да лакействат тогава!

Лошия щеше да е концесионера, собственика, община Габрово, Бойко Борисов

и т.н.

Щеше да се обсъжда как ни цакат с топла бира и за другия път еди какво си ! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

slav.bg, смятам, че казахте достатъчно!!! От тук нататък нещата отиват към откровено заяждане, ще Ви помоля да престанете. Не сте организирал събора, никой не Ви заведе насила да платите 4 лв. вход на Междене, като сте толкова печен, да бяхте уредил пистата за лев или два на кола, когато се правеха нещата за мероприятието, не постфактум да правите Жидовски сметки кой колко е прибрал и след като наляхте сол в една незараснала още рана за това колко струва събора и кой колко е дал и кой за какво е обвинен, че е прибрал, да давате оценки кой какво е казал. Вие захванахте темата, никой друг. Вземете си бележка, още не е късно, нормалния тон се наруши благодарение на Вашите размишления за едни 4 лева дето сте дал. Да не ги бяхте давал по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе винаги е така,нищо не бил казал или намекнал,това било само мнение и после се бие отбой!

А пушилката вече е вдигната.....

 

smile175

 

Само за протокола - наще си бяха спретнали една екскурзия и се отбиха на Междене. Казаха, че са им взели 2 лв. Туй то

 

Ауу голяма грешка допусна, че написа това! Сега ще видиш като наскачат и срещо теб, че видиш ли имаш поддтекст и обвиняваш някой

 

Абе да им се чудиш на акъла на някои, дето си нямат друга работа и само търсят с кой да се заяждат!

Ама същото ако го беше написал някои от "по-уважаваните" лица на форума. Повечето от тези дето лаят сега, най-вероятно щяха да лакействат тогава!

Лошия щеше да е концесионера, собственика, община Габрово, Бойко Борисов

и т.н.

Щеше да се обсъжда как ни цакат с топла бира и за другия път еди какво си ! smile175

Ясно съм написал, че го споменавам само за протокола и да стане ясно,че входа не е 1лв. Също така мисля, че е достатъчно разбираемо, че наще са влезли като посетители, гости или както искаш го наречи. Никой не обвинявам, но имам чувството, че ти само си чешаш пръстите по клавиатурата. :smt017 Не разбирам също така защо трябва да пълним форума с безсмислени теми и коментари в темите. Стига с тоя спам. И защо не написа едно градивно мнение в темата за събора, било то и критично?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора, нищо кой знае какво не е казал човека. Няколко пъти дори написа, че няма упреци към хората които са уреждали събора или някой колега !!! Не мога да разбера какво толкова се палят всички, голямо обиждане, голямо докачане, то наранени и засегнати.

 

Стига вече, колко пъти да Ви се повтори, че е имал предвид принципно въпроса защо са толкова парите. Обяснихте, внесохте разяснение, обосновахте се, посочихте аргументи и на всички им стана ясно защо са толкова. Прекалено много се вживявате...

 

Излиза, че човек когато има въпрос не трябва да пита и не трябва изобщо да повдига въпрос за да не бъде разбран погрешно - както стана в случая.

 

Пийте по една бира и стига вече smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За жалост имаше и грозни моменти, на въпросния човек му хвърлиха парите в лицето и си ги събираше като куче от земята! Заради това, че поискал 4 лева за вход...

Ще съм ти благодарен ако напишеш кой е извършил това. Ако смяташ, че не е удачно да се занимава аудиторията, молбата ми е да ми го пуснеш на ЛС.

 

Предварително благодаря.

 

Edit: Колеги ми писаха на ЛС. Разбрах кой е бил. Грозна картинка, но не и неочаквана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За жалост имаше и грозни моменти, на въпросния човек му хвърлиха парите в лицето и си ги събираше като куче от земята! Заради това, че поискал 4 лева за вход...

Ще съм ти благодарен ако напишеш кой е извършил това. Ако смяташ, че не е удачно да се занимава аудиторията, молбата ми е да ми го пуснеш на ЛС.

 

Предварително благодаря.

 

Edit: Колеги ми писаха на ЛС. Разбрах кой е бил. Грозна картинка, но не и неочаквана...

Няма що - пак някой се е проявил. Думи нямам smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За жалост имаше и грозни моменти, на въпросния човек му хвърлиха парите в лицето и си ги събираше като куче от земята! Заради това, че поискал 4 лева за вход...

Ще съм ти благодарен ако напишеш кой е извършил това. Ако смяташ, че не е удачно да се занимава аудиторията, молбата ми е да ми го пуснеш на ЛС.

 

Предварително благодаря.

 

Edit: Колеги ми писаха на ЛС. Разбрах кой е бил. Грозна картинка, но не и неочаквана...

 

Как може да има такива хора? Като не щеш да плащаш обърни и си върви, но такива селски изцепки... Кой е този фен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе пичове какви са тия глупости!!! 2лв 4 лв к'ви пет лв к'ви глупости!!!! Вместо да сте благодарни, че някой се е хванал да организира събор... Я вижте колко марки автомобили имат събори!

Тъй, като знам как се организира нещо с над 100 човека то само шапка мога да сваля на хората, които са се счупили от работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-те лева да са ни проблема. Аз даже все още не мога да си обясня, защо стана чак такъв проблем. smile049

 

Догодина си пожелавам пак такъв як събор да се получи, пък 4-те лева ще ги преглътна някак. Не, по-скоро няма да ми направят впечатление сред толко хубави емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех тези 3 страници ми напомнят за една тема, дето един Мършляк засече един СААБ. Как въобще ви мина през акъла да дискутирате 3 страници за 2 лв. повече.

Но пък темата е поучителна. И поуката е следната. Ако някой нещо не е съгласен я с организация, я с нещо друго да открие правилния човек и да пусне ЛС конкретно на него. Двамата ще се уточнят и всичко ще е мирно и тихо. А сега какво? slav.bg се усъмни в цената, всички го нападнаха, адвокат Дани hamsia-та го защити и естествено и той беше нападнат, че даже и дразги се усещат. И за какво? Все едно нещо се случи след като Дани защити оня със СААБа. Почесахме си пръстите, поразработихме си клавиатурите и всичко се приключи. Ха сега предлагам и таз тема да приключи че мноооо спам брееееее.

Само някой да не каже нещо против организаторите на събора, че.......гепим 1 шише бензин от Петрола и.............mad0233.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.