Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за алармена система на Йети


ALF

Recommended Posts

Ниакъде прочетох във форума, може и да не съм разбрал правилно, но ставаше въпрос за рекламация на Алармена Състема на Шкода Фабия маи че пред ЕТ и се оказало че ЕТ поръчвали Алармените Системи специално за колите си. Това означава ли че всички нови коли идват от Чехиа без Аларми и сущите се монтират от ЕТ в БГ и което е по лошо алармите се оказват БГ. Ако е така как мийе да се провери дали това е така-истина. Отдавна бях чел статия за това колко са сигурни оригиналните Чешки Алрмени системи които се монтират на Шкодите. И сега това....Обаче, ако е вярно няма да се учудя-само дали са БГ и Йети?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип така се процедира. Доскоро монтираха италиански системи в Импас56.

Това, че са монтирани тук, не ги прави автоматично лоши.

Просто няма да имаш оригиналното копче за дезактивиране на системата - на О2 е на средната колонка до шофьора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип така се процедира. Доскоро монтираха италиански системи в Импас56.

Това, че са монтирани тук, не ги прави автоматично лоши.

Просто няма да имаш оригиналното копче за дезактивиране на системата - на О2 е на средната колонка до шофьора

 

По принцип ако си поръчаш(или е в серийното оборудване) заводска алармена система, то колата си идва с такава от Чехия. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що проверих стандартното оборудване за Йети Адвенчър и договора за покупка: включва Имобилайзер и Алармена система+Обемен датчик в купето. Това значи ли че иджа така от Чехия. И ако питам ЕТ Варна дали ще ми кажат истината, след всичко което изчетох по повод отношението им към Клиентите. Аз за сега нямам проблеми с ЕТВарна-дайе напротив много са любезни. Е в началото преди получаването имахме ниакои несъответствия в мненията, но след като им обясних че маи не са прави и мойе да се гледаме поТВ, се разбрахме. Дори за някои неща им се извиних и мойе би за това нямам проблем-май че това беше за друга Тема,Извинявам се за което. Та относно Алармата, ако знаете нещо по вече свързано с моя Йети Адвенчър Пакет, моля пишете. Аз сум в момента Ямайка, преди това бях Доминиканска Република-там да знаето колко Шкоди карат-направо се удивих, сериозно. Дори не предполагах че ще видя толкова на Карибите. Тука Ямайка няма толкова много, но се срещат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адвенчъра си идва с интерфейсна алармена система, тоест монтирана директно в завода. Не се притеснявай.

И аз държах изключително на това, колата ми да не се разколачва в България от алармаджии, че понякога изпълненията им са уникални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите. Надявам се на някоя от Варненските срещи да се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.