Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

обслужване на новозакупена FABIA I Combi 1.9 TDI PD AXR 74kW


blups

Recommended Posts

Ами не знам дали е нормално, но сега в жегата ми се струва, че и' е доста по-леко. Саундът във високите е чувствително "по-нежен", а и в ниските се усеща разлика.

Учуден съм от това, което си описал, поради следната причина: :roll:

viewtopic.php?f=46&t=23953 :smt034

 

По-скоро е от това, че смених маслото и сипах правилното \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, повече такива работи с маслото няма да ти се случват! smile004

От тук нататък - само безаварийни километри! smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Брех, колега коя година е таз шкодичка? Тя по шукарена от голфа който карам. Ако е удобно да споделиш и колко парички ти се върза?

Голфа стана на 175 000 км. и не е правил никакви мизерии досега, само че ли е с ATD мотор, твоя е малко по-мощен. Слагай правилното масло, сутрин изчаквай трийсетина секунди да го подкачи добре в турбината и перкай спокойно.

 

Всъщност проверих в книжката, че и моя мотор е 74kW. А в нея пише още, че да се добавя не повече от 0,5l от масло 505.00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007 e . 10 k лева на 150 к км. вървенето и' е супер. Имам едно единствено оплакване - вентилационната инсталация вътре някак не е сметната хубаво. отпред стажа студено отзад топло... е такива неща, но с повече усет си ги юстираш нещата. шкода е мнг добро решение и като гледам ще остана май наистина доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007 e . 10 k лева на 150 к км. вървенето и' е супер. Имам едно единствено оплакване - вентилационната инсталация вътре някак не е сметната хубаво. отпред стажа студено отзад топло... е такива неща, но с повече усет си ги юстираш нещата. шкода е мнг добро решение и като гледам ще остана май наистина доволен.

 

Аз отзад не съм се возил, но зимата краката ми се одървят от студ, а ушите са ми червени от жега....та май си им е проблем това. Имай предвид, че тези мотори много трудно загряват зимата и на къси разстояния в Панагюрище ще дзъндзърикаш здраво. Дано да имаш система за подгряване на водата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да имаш система за подгряване на водата.

И подгряване на седалките върши работа, но не и за краката ........... smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И подгряване на седалките върши работа, но не и за краката ........... smile056

 

Е то ако има и тази екстра шкодилака ,направо засилвам голфу у Перник :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Честита придобивка!

Много да те радва и да не ти прави проблеми!

Само марката на маслото , което си избрал ме притеснява :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.