Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна ангренаж на фабия 1?


magentis

Recommended Posts

Здравейте, имам няколко ??? относно сманата на ангренажа на Ф1 1.4 16V 55Kw 2002г. 110 000км.

1. каква марка са първите /заводски вградени/зъбни ремъци?

2. кой е производителя на оригиналните ролки?

3. в момента колата е с ремъци на Гейц, възможно ли е да са фабричните и ако е така може ли при тези километри да им си четат щампите от външната страна?

4. друг вносител на оригинални части освен ЕТ или Порше Запад, който познава парите? Цена от 740лв плюс старата ми водна помпа ми се виждат множко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. друг вносител на оригинални части освен ЕТ или Порше Запад, който познава парите? Цена от 740лв плюс старата ми водна помпа ми се виждат множко!

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=43&t=9574 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. друг вносител на оригинални части освен ЕТ или Порше Запад, който познава парите? Цена от 740лв плюс старата ми водна помпа ми се виждат множко!

viewtopic.php?f=15&t=8928&start=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.