Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми за Супърб


Recommended Posts

Здравейте колеги!

Искам да ,Ви питам с какви летни гуми карате вашите Супърби? smile012

Аз си купих Мишелин Runflat” (рън-флет) технология.Колата почна да вози ужасно твърдо-на хубав път нямам проблеми ,но при най-малките неравности/а те по нашите пътища колкото щеш/ става малко нестабилна и "подскача"! :-k Някой друг ползва ли гуми такъв тип?Гумите са много твърди и се притеснявам да не се разбие ходовата част!Със зимните нямах проблеми и возията беше чудесна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в началото на седмицата си сложих 4бр Goodrich и съм много доволен (вече им направих 1000 км ;) ). Карам с тази марка всичките си коли повече от 4 години, зимните също са тази марка. Возията е добре карах ги и на дъжд и са значително по добри като цена... харесва ми че дори на жълтите павета не занасят... а аз карам доста бързичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами идеята на рън-флат е като спукаш гума да продължиш да караш с до 40км/ч, без да се притесняваш, затова са по-твърди от другите.

Аз моят супърб го карам с Дънлоп спортмакс ТТ и те са относително твърди, но по добре така отколкото при всяка по-голяма дъпка и айде на гумаджия.

Също зависи на колко си ги напомпал, моите са размер 225/45/17 и ги държа на 2.4, което е нещо средно за тези гуми, при повече повече подскача/дрънка по неравностите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз карам с такъв Bridgestone Turanza ER 300.

Страхотна гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

 

И аз карам с такъв Bridgestone Turanza ER 300.

Страхотна гума.

 

Също сложих такива. Добри са, не возят твърдо не шумят и са стабилни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.